Magazynowanie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Anetta35
Posty: 86
Rejestracja: 10 mar 2019, 16:39

Magazynowanie

Post autor: Anetta35 »

Jaka jest Wasza opinia na temat takich usług jak magazynowanie w https://kmc-services.com.pl/magazynowanie/ ? Przyznam szczerze, że początkowo brałam pod uwagę budowę własnego magazynu, jednak póki co nie mogę sobie pozwolić na tego rodzaju inwestycje. Wobec czego propozycja tego typu wydaje mi się bardzo atrakcyjna, szczególnie, że mamy tutaj dostęp do powierzchni magazynowej najwyższej klasy, a warunki współpracy wydają mi się naprawdę ciekawe.
Awatar użytkownika
flora
Posty: 84
Rejestracja: 13 sie 2020, 9:58

Re: Magazynowanie

Post autor: flora »

My nie magazynujemy sami, nie opłaca nam się to. Wolimy korzystać z usług logistycznych i magazynowania firmy D.M.T. w Pruszkowie https://www.dmt.waw.pl/jak-dzialamy/magazynowanie. Oni mają korzystne ceny, zdecydowanie warto z ich oferty skorzystać. Są profesjonalni, prowadzą nie tylko przechowywanie rzeczy, ale również paletyzację, ogólnie całą obsługę logistyczną wokół procesu sprzedaży i wychodzi im to świetnie, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
lidia
Posty: 109
Rejestracja: 06 sie 2020, 18:34

Re: Magazynowanie

Post autor: lidia »

Też sami magazynujemy, sporo jest z tym roboty i potrzebny jest profesjonalny sprzęt. My na przykład platformy elektryczne z podestem ładunkowym kupiliśmy w sklepie internetowym Technik Ntb https://technikntb.pl/drabiny-magazynow ... kowym.html. Oni mają fajną ofertę, ceny dostępnych u nich produktów są korzystne, a przy tym wszystkie artykuły są świetnej jakości, polecam.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Magazynowanie

Post autor: Walkowa »

Jeśli macie do czynienia z magazynowaniem jakiś materiałów sypkich, to mogą Wam się przydać specjalne worki polipropylenowe Big-Bag, takie jak na stronie internetowej https://big-kam.pl/. Takie kontenery elastyczne są nie tylko wygodne, ale również bardzo trwałe i wytrzymałe ;)
Awatar użytkownika
Anus83
Posty: 142
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:05

Re: Magazynowanie

Post autor: Anus83 »

Jeśli szukalibyście wspomnianych już tutaj worków big bag, to takie można dostać w dobrej cenie w firmie https://www.polrod.pl/. Worki big bag z czeterema zaczepami, jednym lub z dwoma czy nawet big bagi na odpady budowlane. Świetna jakość i szybka realizacja zamówień.
jksał

Re: Magazynowanie

Post autor: jksał »

Jeśli chodzi o odpady to zalecam zaopatrzyć się w specjalistyczne pojemniki, za sprawą których będziecie mieli gdzie przetrzymywać odpady. My od dawna wynajmujemy je od https://www.phu-impex.pl/ , przez co mamy kłopot z głowy.
ginamó

Re: Magazynowanie

Post autor: ginamó »

Na odpady warto zakupić najwyższej klasy pojemniki na odpady. Zadecydowałem o wyborze tych z oferty https://www.proekoserwis.pl/ , reprezentujących godną i najwyższej klasy jakość. Wybór wart uwagi!
Błażej

Re: Magazynowanie

Post autor: Błażej »

Jeśli chodzi o pracę w magazynie, to na pewno warto zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników, czyli zaopatrując ich w odzież roboczą, która im to zapewni. Możesz zajrzeć do sklepu, w którym niedawno kupowałem fartuchy laboratoryjne https://anco.com.pl/pl/p/Fartuch-labora ... meski/1200.
ODPOWIEDZ