macie swoje ulubione apteki?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
mendzia

macie swoje ulubione apteki?

Post autor: mendzia »

Macie swoje ulubione apteki? Gdzie kupujecie zazwyczaj leki? Ja już od lat w doz i też mimo inflacji nie zauważyłam u nich zeby jakoś ceny poszły w górę
wentka

Re: macie swoje ulubione apteki?

Post autor: wentka »

mam kilka aptek niedaleko domu ale najbardziej odpowiada mi DOZ, można u nich liczyć na dobre ceny, szeroki asortyment, chodze tam od lat i nie planuję zmienić apteki
mendzia

Re: macie swoje ulubione apteki?

Post autor: mendzia »

rodzince poleciłam DOZ i też robią tam zakupy, na pewno to jedna z tańszych opcji, a wybór jest tak duży że można kupić wszystko co potrzebne, ja teraz robiłam większe zakupy żeby uzupełnić zapasy
arnikka

Re: macie swoje ulubione apteki?

Post autor: arnikka »

My również całą rodziną kupujemy w DOZie, tam mimo wszystko wychodzi najtaniej. Rodzice też już sporo leków potrzebują więc każda zaoszczędzona złotówka jest na duży plus.
wiśnia

Re: macie swoje ulubione apteki?

Post autor: wiśnia »

To tak jak i my, w DOZie faktycznie mają bardzo fajne ceny na leki i na suplementy, nie lubię przepłacać, doz mam pod ręką więc kupuję już tylko u nich stacjonarnie.
Kindzia

Re: macie swoje ulubione apteki?

Post autor: Kindzia »

No co zrobić, to już chyba ten wiek, że ma się ulubioną aptekę, nie?;) Ale taka prawda, że kupuję tam nie tylko leki czy suplementy, ale też kosmetyki. I fakt, muszę powiedzieć, że właśnie doz jest w tym momencie najtańszą apteką.
maluta

Re: macie swoje ulubione apteki?

Post autor: maluta »

Ja tez kupuję najczęściej własnie w dozie, mają najlepsze ceny. Chyba jako jedyna apteka ostatnio nie podnieśli cen. A wszystko wszędzie idzie w górę, więc każda oszczędność się liczy
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 442
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: macie swoje ulubione apteki?

Post autor: Kaja »

Szczerze mówiąc... nie. Nie wiem, po co miałabym mieć, skoro 90% aptek ma ten sam asortyment i ceny. Różnić mogą się wielkością, a co za tym idzie tym, czy jest czy brakuje towaru,
nisia

Re: macie swoje ulubione apteki?

Post autor: nisia »

Widać różnicę w doz, na pewno jest tam taniej niż w innych aptekach, gdzie ceny niektórych leków czy suplementów naprawdę mocno poszły w górę. Ja póki co trzymam się doz, nie lubię przepłacać.
zaryska

Re: macie swoje ulubione apteki?

Post autor: zaryska »

W DOZie cały czas są bardzo dobre ceny, warto do nich zaglądać regularnie i polować też na promocje, ja ostatnio kupiłam też suplementy w dobrych cenach.
Mewa

Re: macie swoje ulubione apteki?

Post autor: Mewa »

Jakby ktoś się jeszcze zastanawiał to w doz mają cały czas bardzo dobre ceny. Właśnie dziś zrobiłam tam zakupy i naprawdę miło byłam zaskoczona, że nie podnieśli cen jeszcze, więc warto korzystać, bo zawsze coś się zaoszczędzi jeszcze.
wiczka

Re: macie swoje ulubione apteki?

Post autor: wiczka »

Też chodzę stacjonarnie do DOZu, oni mają najtaniej leki, które przyjmuję, nie lubię przepłacać więc kupuję tam gdzie taniej. A właśnie zauważyłam, że ceny w doz nie idą tak do góry jak w innych miejscach.
Zika

Re: macie swoje ulubione apteki?

Post autor: Zika »

Zdecydowanie w doz jest najtaniej, nigdzie indziej już nie chodzę. Dobrze, że można gdzieś jeszcze coś taniej dostać i zaoszczędzić, dlatego mam nadzieję, że jak najdłużej będą mieli w doz takie ceny.
ODPOWIEDZ