Leczenie kręgosłupa

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
jogurtowa
Posty: 26
Rejestracja: 29 cze 2019, 21:20

Leczenie kręgosłupa

Post autor: jogurtowa »

Jakiś czas temu rozmawialiśmy z kolegą o tym, gdzie najbardziej opłaca się leczenie kręgosłupa w Warszawie, w jakimś profesjonalnym ośrodku, gdzie można mieć pewność, że trafi się pod opiekę prawdziwych specjalistów, którzy niejedną operację mają już za sobą.
Awatar użytkownika
tomek2
Posty: 94
Rejestracja: 29 kwie 2019, 22:19

Re: Leczenie kręgosłupa

Post autor: tomek2 »

Prywatnie na pewno, tylko raczej nie każdego na to stać.

alveo cena
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 452
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Leczenie kręgosłupa

Post autor: Kaja »

Jak chce się dobrze leczyć, to jednak prywatnie, a to kosztuje. Takie ośrodki rzadko są na NFZ, a jak są, to ciężko się dostać.
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 290
Rejestracja: 19 mar 2019, 19:24

Re: Leczenie kręgosłupa

Post autor: Sammy »

Ja mam juz kilka takich sprawdzonych gabinetow w Krakowie. Wystarczyla taka szybka rejestracja przez http://www.rehabilitacje.org i wizyta jest już zaplanowana kilka dni później .Ja miałam problemy z kręgosłupem i lekarz bardzo mi pomógł. Cały czas przechodzę leczenie ale jest ze mną coraz lepiej.
Awatar użytkownika
winko90
Posty: 34
Rejestracja: 28 lut 2020, 9:05

Re: Leczenie kręgosłupa

Post autor: winko90 »

Bardzo ważne jest także to, na czym siedzimy. Polecam więc zainteresować się takim rozwiązaniem jak ergonomiczna poduszka do siedzenia: https://www.orteo.pl/poduszki/ergonomic ... t-mfp-4535 . Jestem pewna, że to pomoże Waszemu kręgosłupowi.
ODPOWIEDZ