Łazienka dla starszej osoby

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Klara27
Posty: 112
Rejestracja: 14 wrz 2019, 22:48

Łazienka dla starszej osoby

Post autor: Klara27 »

Moja mama jest już starszą osobą. Ciężko jest jej wchodzić pod prysznic. Zastanawiam się nad zamontowaniem dla niej takiego bezprogowego brodzika https://innow.pl/lazienka-i-wc/brodziki-prysznicowe/. Widziałam, że są jeszcze otwierane wanny. Jakie rozwiązania u was sprawdziły się najlepiej?
Awatar użytkownika
Parebol
Posty: 52
Rejestracja: 15 sty 2019, 10:50

Re: Łazienka dla starszej osoby

Post autor: Parebol »

Będziemy wkrótce otwierać usługi rehabilitacyjne dla starszych osób i szukamy firmy, która wykonałaby system kabin prysznicowych. Dowiedziałam się wprawdzie o świetnej ofercie z tej strony http://greenpanel.pl/kabiny-prysznicowe/ jednak ich nie znam. Liczę na to, że ktoś z Was pomoże nam się zdecydować i podpowie coś ze swojej strony. Podobno firma jest rzetelna i dokładna.
Aśka Kowalska

Re: Łazienka dla starszej osoby

Post autor: Aśka Kowalska »

Otwierana wanna brzmi super, ale jednak prysznice bez brodzika są dużo lepszym rozwiązaniem dla starszych osób. Sama zastosowałam to rozwiązanie u swojej mamy, obie jesteśmy zadowolone, w dodatku taki prysznic wygląda bardzo ładnie w łazience. Trzeba tylko pamiętać o doborze dobrego odpływu, który będziemy mogli łatwo wyczyścić... Ja wymieniłam u siebie na taki odpływ kwadratowy, bo poprzedni, który miałam, nie byłam w stanie doczyścić i woda nie chciała spływać...
Wikuś

Re: Łazienka dla starszej osoby

Post autor: Wikuś »

Urządzając taką łazienkę warto zastanowić się nad tym jaki brodzik wybrać. W tym pomoże wam ten artykuł: https://krzemien.com.pl/news/jaki-brodzik-wybrac Polecam przeczytać.
Awatar użytkownika
kluska
Posty: 99
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:08

Re: Łazienka dla starszej osoby

Post autor: kluska »

A jeśli chodzi o sprzęty do łazienki to ja mam u siebie pralkę perfect care 600 od electroluxa i jestem bardzo zadowolona. Pralka ta sama automatycznie dostosowuje czas prania do wielkości załadunku, to bardzo ekonomiczna opcja.

ośrodek korekcji wzroku
ODPOWIEDZ