kurier

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
asmaki
Posty: 151
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:25

kurier

Post autor: asmaki »

Otwieram sklep internetowy i potrzebuję namiaru na sprawdzonego i niedrogiego kuriera. Gdzie mogę takiego znaleźć?
Awatar użytkownika
possa
Posty: 75
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:07

Re: kurier

Post autor: possa »

Tutaj jest polecany kurier - https://www.znajdzkuriera.pl/poradnik/r ... rskich,130 . Polecam właśnie przejść na opcję nadawania przesyłek internetowo, zwłaszcza jeśli prowadzisz biznes. W ten sposób szybciej ogarniesz te sprawy i też nie będziesz płacić majątku bo przez brokera jest taniej
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 450
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: kurier

Post autor: Kaja »

Poszukaj w internecie, dostępne są porównywarki kurierów
Awatar użytkownika
nwkagnieszka
Posty: 20
Rejestracja: 14 sie 2019, 9:41

Re: kurier

Post autor: nwkagnieszka »

Biznes i finanse to ciężkie tematy i łatwo się czasem w tym zagubić. Ja szukam informacji tutaj http://dpk.com.pl/ i zazwyczaj jestem w stanie znaleźć to, czego potrzebuję.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: kurier

Post autor: Walkowa »

A za pośrednictwiem jakiego kuriera Waszym zdaniem najlepiej byłoby nadawać paczki pobraniowe do rumunii? Szukamy właśnie firmy, z którą moglibyśmy nawiązać taką współpracę, bo zamierzamy wysyłać nasze produkty również do tego państwa... pomożecie?
Awatar użytkownika
julajula
Posty: 30
Rejestracja: 14 sie 2019, 11:31

Re: kurier

Post autor: julajula »

Polecam zajrzeć na stronę http://www.biomasapoig.pl/ ja zawsze znajduje tam ciekawe artykuły na ten temat, myślę, że tobie tez mogą pomóc :)
tammara

Re: kurier

Post autor: tammara »

Korzystanie z usług kurierskich ma wiele zalet, które przyciągają klientów. Szybka dostawa, bezpieczeństwo przesyłki, wygoda i usługi dodatkowe to tylko niektóre z nich. Warto jednak przed nadaniem paczki dokładnie zorientować się w cenach różnych firm kurierskich, bo często ceny bardzo się różnią, tutaj http://www.adept-liceum.pl/dlaczego-cen ... edzy-soba/ możecie poczytać skąd to wynika.
jagodzianka

Re: kurier

Post autor: jagodzianka »

Nie da się ukryć, że firmy kurierskie muszą stawać się coraz bardziej innowacyjne i elastyczne, aby przyciągnąć i utrzymać klientów. Z tego względu ceny za wysyłki są oraz niższe, o czym wspomniano także w artykule https://www.maleacieszy.pl/czy-warto-wy ... -kurierow/
Robin

Re: kurier

Post autor: Robin »

Zastosowanie zaawansowanych systemów zarządzania zapasami pozwala na optymalizację procesu wysyłki poprzez minimalizację czasu potrzebnego na kompletację zamówień. Dzięki temu firmy mogą szybciej reagować na zmieniające się zapotrzebowanie rynkowe. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule dostępnym pod tym adresem https://www.tuolawa.pl/artykul/31280,zw ... su-wysylki i efektywne zarządzanie zapasami jest niezbędne do utrzymania płynności operacyjnej.
ODPOWIEDZ