kurier

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
asmaki
Posty: 151
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:25

kurier

Post autor: asmaki »

Otwieram sklep internetowy i potrzebuję namiaru na sprawdzonego i niedrogiego kuriera. Gdzie mogę takiego znaleźć?
Awatar użytkownika
possa
Posty: 75
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:07

Re: kurier

Post autor: possa »

Tutaj jest polecany kurier - https://www.znajdzkuriera.pl/poradnik/r ... rskich,130 . Polecam właśnie przejść na opcję nadawania przesyłek internetowo, zwłaszcza jeśli prowadzisz biznes. W ten sposób szybciej ogarniesz te sprawy i też nie będziesz płacić majątku bo przez brokera jest taniej
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 369
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: kurier

Post autor: Kaja »

Poszukaj w internecie, dostępne są porównywarki kurierów
Awatar użytkownika
nwkagnieszka
Posty: 20
Rejestracja: 14 sie 2019, 9:41

Re: kurier

Post autor: nwkagnieszka »

Biznes i finanse to ciężkie tematy i łatwo się czasem w tym zagubić. Ja szukam informacji tutaj http://dpk.com.pl/ i zazwyczaj jestem w stanie znaleźć to, czego potrzebuję.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: kurier

Post autor: Walkowa »

A za pośrednictwiem jakiego kuriera Waszym zdaniem najlepiej byłoby nadawać paczki pobraniowe do rumunii? Szukamy właśnie firmy, z którą moglibyśmy nawiązać taką współpracę, bo zamierzamy wysyłać nasze produkty również do tego państwa... pomożecie?
Awatar użytkownika
julajula
Posty: 30
Rejestracja: 14 sie 2019, 11:31

Re: kurier

Post autor: julajula »

Polecam zajrzeć na stronę http://www.biomasapoig.pl/ ja zawsze znajduje tam ciekawe artykuły na ten temat, myślę, że tobie tez mogą pomóc :)
tammara

Re: kurier

Post autor: tammara »

Korzystanie z usług kurierskich ma wiele zalet, które przyciągają klientów. Szybka dostawa, bezpieczeństwo przesyłki, wygoda i usługi dodatkowe to tylko niektóre z nich. Warto jednak przed nadaniem paczki dokładnie zorientować się w cenach różnych firm kurierskich, bo często ceny bardzo się różnią, tutaj http://www.adept-liceum.pl/dlaczego-cen ... edzy-soba/ możecie poczytać skąd to wynika.
jagodzianka

Re: kurier

Post autor: jagodzianka »

Nie da się ukryć, że firmy kurierskie muszą stawać się coraz bardziej innowacyjne i elastyczne, aby przyciągnąć i utrzymać klientów. Z tego względu ceny za wysyłki są oraz niższe, o czym wspomniano także w artykule https://www.maleacieszy.pl/czy-warto-wy ... -kurierow/
ODPOWIEDZ