Kurier - duży gabaryt

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
buzata
Posty: 138
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:35

Kurier - duży gabaryt

Post autor: buzata »

Myślicie czy kurier przetransportuje opony? Muszę je przesłać, a nie wiem czy to nie za duży gabaryt
Awatar użytkownika
asmaki
Posty: 151
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:25

Re: Kurier - duży gabaryt

Post autor: asmaki »

To jest duży gabaryt, ale nie będzie z tym żadnego problemu. Patrz co znalazłam: https://www.oponykurierem.pl/bieznik-op ... j-rodzaje/. Cała strona jest poświecona właśnie przesyłkom kurierskim opon, znajdziesz tu odpowiedzi na swoje pytania
Awatar użytkownika
Klara27
Posty: 112
Rejestracja: 14 wrz 2019, 22:48

Re: Kurier - duży gabaryt

Post autor: Klara27 »

Kurier bez problemu dostarczy Twoje opony pod wskazany adres. Mój mąż od lat prowadzi warsztat mechaniczny, który jest połączony ze sklepem z oponami. Stopniowo powiększał asortyment i rozszerzał zakres działania. Nasz syn zaproponował, że dla zwiększenia zysków rozpocznie sprzedaż internetową za pomocą platformy https://platformaopon.pl/ To był bardzo dobry pomysł, bo strona jest znana i sporo firm się tak zaopatruje w opony. Także teraz wysyłka kurierem, to dla nas codzienność.
Awatar użytkownika
basten27
Posty: 6
Rejestracja: 09 mar 2020, 15:06

Re: Kurier - duży gabaryt

Post autor: basten27 »

Też miałem ten problem jak zamawialiśmy od https://www.ndt24.pl/pl/mt-badania-magn ... agnetyczne ławy magnetyczne do naszego zakładu produkcyjnego, ale sobie na szczescie jakos dalismy rade. Swoja droga zyjemy w dobie internetu wklepiesz w wyszukiwarke kurier duzy gabaryt i znajdziesz wiele ofert. Pytanie, ktora z nich jest najlepsza :)
ODPOWIEDZ