kuchnia indyjska

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Karoluś0133

kuchnia indyjska

Post autor: Karoluś0133 »

Witam, jaką kuchnie lubicie najbardziej? Osobiście lubie zjeść coś z kuchni indyjskiej, ponieważ dania są naprawdę smaczne i oryginalne. W Warszawie jest sporo hinduskich restauracji np. kuchnia indyjska praga dowozi jedzenie do domu, więc jest to ciekawa opcja na posmakowanie czegoś nowego nawet bez wychodzenia z domu. Smakowaliście kuchnie indyjską?
RadosLaweeeęK

Re: kuchnia indyjska

Post autor: RadosLaweeeęK »

Uwielbiam kuchnię indyjską. Oczywiście przekonałem się do nie dopiero na miejscu, jak poleciałem do Indii. Co prawda bywa bardzo pikantna, ale podoba mi się to, że w większości przepisów nie ma tam w ogóle mięsa i stawia się na dużą ilość warzyw, szczególnie strąków.
Janeczęk9491

Re: kuchnia indyjska

Post autor: Janeczęk9491 »

Ja uwielbiam kuchnię indyjską i mógłbym potrawy tej kuchni jeść praktycznie codziennie. Akurat tak się składa, że w moim mieście jest jedna fajna knajpka hinduska i muszę przyznać, że jestem tam stałym gościem. Chciałbym bardzo kiedyś pojechać do tego kraju na warsztaty kulinarne.
Bartoszęk9294

Re: kuchnia indyjska

Post autor: Bartoszęk9294 »

Kuchnia indyjska to nigdy nie był mój konik, aczkolwiek uważam, że od czasu do czasu warto sobie spróbować czegoś nowego jeśli wcześniej tego nie robiliśmy. Należy zaznaczyć, że kuchnia indyjska jest dość specyficzna i na pewno nie każdemu z Was przypadnie do gustu.
grażka445

Re: kuchnia indyjska

Post autor: grażka445 »

Skoro już mowa o jedzeniu, to jestem bardzo ciekawa, co robicie z jedzeniem, jeśli zostanie Wam z obiadu lub z kolacji? Ja zawsze chowałam w lodówce, ale trzeba było kombinować z pakowaniem, aby zapach nie przeszedł na całe jedzenie w lodówce. Teraz stwierdziłam, że musze znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Znajoma poleciła mi, abym sprawdziła sobie pojemniki próżniowe i już świetne udało mi się znaleźć na stronie https://seeyoo.pl/ . Polecam skorzystać również i Wam, bo widzę, że ofertę mają naprawdę imponującą.
XawęrrrrrY

Re: kuchnia indyjska

Post autor: XawęrrrrrY »

Wydaje mi się, że kuchnia indyjska jest bardzo ciężko strawna i osoby, które mają problemy gastryczne raczej powinny się wstrzymać od spożywania takich pokarmów. Ciekawe jak to w ogóle wygląda w Indiach. Co jedzą osoby, które mają problemy gastryczne? Macie jakieś informacje na ten temat?
ODPOWIEDZ