Którą stronę do CS:GO trading wybrać?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
mądry

Którą stronę do CS:GO trading wybrać?

Post autor: mądry »

Cześć! Ostatnio wylosowałem karambita w skrzynce CS:GO ale dość mocno mi się znudził. Polecicie jakąś stronę, gdzie mogę znaleźć porównanie najlepszych stron do tradingu? Znalazłem ostatnio globalcsgo, która ma na stronie naprawde sporo różnych recenzji i zastanawiam się czy wybrać którąś ze stron. Dajcie znać co o tym sądzicie
JohnSnow47

Re: Którą stronę do CS:GO trading wybrać?

Post autor: JohnSnow47 »

Korzystam z serwisu https://skins.cash/pl od ponad trzech lat i mam wrażenie, że jest to najlepszy serwis jaki znamy. Bardzo zadowolony z tej platformy handlowej. Między innymi najbardziej stabilna strona internetowa oszczędza dużo czasu, transakcje są realizowane w pięć minut, a Ty możesz spokojnie przejść dalej. A tak przy okazji, czy słyszałeś, że można teraz obstawiać zakłady u bukmacherów na CS:GO? Co o tym myślisz? Czy naprawdę można w ten sposób zarobić?
ODPOWIEDZ