Księgowość w Sosnowcu

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
maxx
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2020, 4:46

Księgowość w Sosnowcu

Post autor: maxx »

Czy możecie polecić mi odpowiedzialną księgową na terenie Sosnowca? Będę wdzięczy za odpowiedzi.
kajś4

Re: Księgowość w Sosnowcu

Post autor: kajś4 »

Z całego serca polecam https://biuro.sosnowiec.pl/! Rzetelna księgowość i fachowa pomoc.
ćma

Re: Księgowość w Sosnowcu

Post autor: ćma »

Warto mieć dobrego księgowego, który wytłumaczy co to jest split payment i kiedy należy go stosować. Jeśli takiej informacji nie uzyskacie, to tutaj https://www.polskibiznes.info/split-pay ... datku-vat/ można sobie zerknąć i poczytać na ten temat. Dowiecie się tam nie tylko co to jest podzielona płatność, ale również w jakich sytuacjach należy ją stosować. Urząd może bowiem szybko wychwycić, że nie dokonaliśmy płatności w prawidłowy sposób.
słonecznik

Re: Księgowość w Sosnowcu

Post autor: słonecznik »

Księgowość można również prowadzić samemu. Wystarczy dobry program księgowy i rozliczymy środki trwałe https://www.pcbiznes.pl/ewidencja-srodkow-trwalych/, kpir oraz ryczałt.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Księgowość w Sosnowcu

Post autor: Kaja »

Wystarczy poszukać biura rachunkowego w sieci.
Awatar użytkownika
tomek2
Posty: 94
Rejestracja: 29 kwie 2019, 22:19

Re: Księgowość w Sosnowcu

Post autor: tomek2 »

Sprawdź lokalne olx, bo tam pewnie są ogłoszenia. Możesz również wybrać aplikacje online uprawniające rachunkowość. Na pewno przyda się program jpk https://jpk-insight.pl/
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 279
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Re: Księgowość w Sosnowcu

Post autor: karin33 »

Z doświadczenia wiem, że wszelkie tematy związane z księgowością mogą być trudne. Wymagają wiedzy i doświadczenie. Dotychczas w firmach zatrudniane były księgowe, które były odpowiedzialne za wszystko - m.in. za naliczanie płac. Teraz jest alternatywa - to outsourcing płac. Poczytajcie tutaj https://kolniak24.eu/pl/639_materialy_p ... zania.html jakie korzyści się z tym wiążą. Moim zdaniem warto.
Radosalwęk251

Re: Księgowość w Sosnowcu

Post autor: Radosalwęk251 »

Ogólnie teraz nie ma znaczenia to z jakiego miasta pochodzimy, bo w sumie można sobie taką księgowość ogarnąć online. Chyba warto, prawda?
MiśUszatek

Re: Księgowość w Sosnowcu

Post autor: MiśUszatek »

Co do prawa pracy, to polecam spojrzeć na artykuły prawne na portalu https://joblife.pl. Znajdują się tam informacje, które opisują m.in. prawa odszkodowawcze pracowników, prawa do urlopu (w tym urlop na żądanie), przepisy BHP i wiele więcej! Każdego dnia pojawiają się nowe wpisy, sporządzane przez znanych redaktorów.
ODPOWIEDZ