Język niemiecki

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 79
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:43

Język niemiecki

Post autor: paniola »

Od jakiegos czasu intensywnie ucze sie jezyzka obcego, musze przyznać, ze jestem juz bardzo zadowolona z efektów - i to tylko po kilku lekcjach. Nauka niemieckiego w Warszawie https://www.warszawa.oei.org.pl/nauka-n ... warszawie/ to swietna opcja dla wszystkich którzy mieszkają na południu Polski i chcą poszkolic swój język. Znam juz perfekcyjnie angielski, teraz pora na niemiecki. Mam nadzieje, ze opanuje go równie szybko.
Awatar użytkownika
Stanislawek65
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2020, 12:27

Re: Język niemiecki

Post autor: Stanislawek65 »

Ja nie znam języka niemieckiego.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Język niemiecki

Post autor: Walkowa »

Z tego, co się orientuję, to takie profesjonalne kursy języka niemieckiego, zarówno dla dorosłych, młodzieży jak i dla dzieci, oferuje też Szkoła Językowa ProfiLingua. Z jej pełna ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/. Szkoła ta ma wieloletnie doświadczenie i mnóstwo zadowolonych uczniów, więc sądzę, że warto jej zaufać :)
Awatar użytkownika
anianita
Posty: 99
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:22

Re: Język niemiecki

Post autor: anianita »

Ja ostatnio dostałam dokument do przetłumaczenia z języka niemieckiego. Ponieważ znam język postanowiłam się sama za to zabrać. Poszukałam materiałów pomocniczych w sieci i tutaj http://tlumaczenia-vestigo.pl/ znalazłam ich sporo. Szybko się okazało, że nie jest to takie proste. Dobra znajomość języka w mowie potocznej to jedno, natomiast zwroty branżowe i to słownictwo to już nie taka prosta sprawa. Jednak najlepiej będzie oddać to w ręce profesjonalistów z biura tłumaczeń. Będę mieć pewność, że będzie to wykonane rzetelnie i bez poprawek. Wiadomo, że każda korekta to dodatkowy koszt.
Awatar użytkownika
Kerbal
Posty: 90
Rejestracja: 12 cze 2020, 13:43

Re: Język niemiecki

Post autor: Kerbal »

Sam również niedawno wziąłem się za naukę języków obcych. Zdecydowałem się wówczas na skorzystanie z oferty szkoły językowej Language Pro-Expert http://www.szkolajezykowaczechowice.pl/oferta . Kursy organizowane są w sposób bardzo przemyślany, a lektorzy bardzo dbają o zachowanie poprawności językowej podczas nauki. Idealna oferta w tym zakresie, bez względu na wiek.
Awatar użytkownika
motylek
Posty: 121
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:23

Re: Język niemiecki

Post autor: motylek »

Jeśli chcesz uczyć się języka niemieckiego w szkole językowej to polecam tą szkołę https://www.deru.pl/ Ja osobiście nie lubię niemieckiego, uczyłam się go w szkole i nie chcę kontynuować nauki. Myślę za to o nauce włoskiego w DeRu. Za jakiś czas może zdecyduję się też na hiszpański.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Język niemiecki

Post autor: monka »

Szkoły językowe to najlepsze miejsce na naukę języka, ta https://lincoln.edu.pl/ oferuje wam naukę języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego. Słyszałem o nich dobre opinie od moich znajomych, sam mam zamiar iść do nich na jakiś kurs niedługo.
Halina_Ćmok

Re: Język niemiecki

Post autor: Halina_Ćmok »

Nigdy nie lubiłam niemieckiego. W szkole jakoś się z nim przemęczyłam, nie wiele umiałam, aż w pracy któregoś dnia szef oznajmił mi, że muszę iść na kurs, bo będziemy mieć nowego partnera i znajomość tego języka jest koniecznością. Możecie sobie tylko wyobrazić moją minę. Zostałam postawiona przed faktem dokonanym i rozpoczęłam tutaj https://akcent-edu.pl/kursy-jezyka-niem ... w-137.html kurs niemieckiego online. Jakie było moje zdziwienie, że po latach urazy do tego języka ja go na prawdę polubiłam. Całkiem dobrze mi się rozmawia, nie czuję tego co sprzed lat. Może to dużo zależy od nauczyciela i formy nauki? Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, ale prawda jest taka, że teraz uczę się go z wielką przyjemnością.
Awatar użytkownika
mart22
Posty: 251
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:21

Re: Język niemiecki

Post autor: mart22 »

Najlepszy kurs niemieckiego Łódź? Sprawdź szkołę https://akcent-edu.pl/kursy-jezyka-niem ... w-137.html która zdecydowanie spełniać będzie Twoje oczekiwania, a przede wszystkim zyskasz pewność i jakość co do rozwijania Twoich umiejętności językowych. Warto zatem zadbać o kwestie doboru idealnej szkoły i ruszać do nauki języka niemieckiego z uśmiechem!
Miś

Re: Język niemiecki

Post autor: Miś »

Powiem wam, ze jeśli chodzi o naukę języka obcego, to ja zazwyczaj bazuję na wiedzy, którą mogę przyswoić z różnych książek. Ostatnio udało mi się trafić na promocję na stronie tej ksiegarni https://www.taniaksiazka.pl/chemia-podr ... 82798.html i zamówiłam dla swoich dzieciaków podręczniki szkolne na nowy rok. W końcu już połowa sierpnia, więc do rozpoczęcia roku zostało niewiele czasu.
kląb

Re: Język niemiecki

Post autor: kląb »

Jeśli o jeżyk niemiecki chodzi to wiele osób decyduje się na jego naukę ze względu na chęć podjęcia pracy. Wiadomo, że u naszych zachodnich sąsiadów da się zarobić znacznie więcej niż u nas, jednak wymaga się komunikatywności w tym języku. O tym jak szybko można się go nauczyć porady znaleźć można między innymi tutaj https://elubaczow.com/2021/07/26/jak-sz ... mieckiego/ .
kaśka2778

Re: Język niemiecki

Post autor: kaśka2778 »

paniola pisze: ↑31 mar 2020, 11:56 Od jakiegos czasu intensywnie ucze sie jezyzka obcego, musze przyznać, ze jestem juz bardzo zadowolona z efektów - i to tylko po kilku lekcjach. Nauka niemieckiego w Warszawie https://www.warszawa.oei.org.pl/nauka-n ... warszawie/ to swietna opcja dla wszystkich którzy mieszkają na południu Polski i chcą poszkolic swój język. Znam juz perfekcyjnie angielski, teraz pora na niemiecki. Mam nadzieje, ze opanuje go równie szybko.
Przy obecnej inflacji w Polsce, wyjazd do Niemiec może okazać się koniecznością :(
-
tani catering dietetyczny Sosnowiec
Sandra0

Re: Język niemiecki

Post autor: Sandra0 »

Ja korzystałam z nauki niemiecki online Pracując na etat nie miałam czasu na zajęcia stacjonarne. Ucząc się zdalnie możemy zaoszczędzić czas, nie trzeba jeździć w tą i z powrotem, dni stać w korku. Na kursie nauczycie się mówić , słuchać , czytać i pisać w języku niemieckim. Jeżeli kiedyś uczyliście się niemieckiego, przed wybraniem grupy warto zrobić sobie test poziomujący, żeby wiedzieć na jakim poziomie jesteśmy.

najnowsze wiadomości z dróg
korni

Re: Język niemiecki

Post autor: korni »

Jak niemiecki Konin to tylko i wyłącznie szkoła językowa Leader School. Chodziłam do nich na kilka kursów językowych i zawsze byłam bardzo zadowolona z ich jakości :)
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 453
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Język niemiecki

Post autor: Kaja »

Nauka języka niemieckiego przez internet jest w mojej ocenienie doskonałym rozwiązaniem. Możecie poszerzać swoje kompetencje bez wychodzenia z domu, a rozmowa z native speakerami poprawia wymowę. Liczne korzyści płynące z nauki niemieckiego online zostały opisane tu: https://effectiva.pl/7-korzysci-plynacy ... go-online/, co stanowi świetną okazję, aby przekonać się, że jest to opłacalna opcja edukacji.
Sławomir

Re: Język niemiecki

Post autor: Sławomir »

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę glossa.pl , na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej szkoły języków obcych Glossa. W ich ofercie znajdziecie najróżniejsze kursy oraz szkolenia.
ODPOWIEDZ