jazda pod wpływem alkoholu

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Grzechuś7222

jazda pod wpływem alkoholu

Post autor: Grzechuś7222 »

Witam, szukasz bardzo dobrego prawnika? Wydaje mi się, że żaden prawnik nie pomoże w sytuacji gdy klient ma problemy spowodowane jazdą pod wpływem alkoholu. Warto wiedzieć, że przez jazdę po alkoholu można stracić prawo jazdy, dostać wysoką grzywnę a nawet trafić za kratki. Na stronie https://adwokat24h.pl/jazda-po-alkoholu/poznan/ znajdziecie więcej informacji na ten temat. Wiedzieliście coś na ten temat?
Awatar użytkownika
kostka9
Posty: 161
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:36

Re: jazda pod wpływem alkoholu

Post autor: kostka9 »

Przez taką nieodpowiedzialność można sobie narobić dużo problemów. Dlatego dobry adwokat zdecydowanie się przyda. W Szczecinie bardzo dobre opinie ma Łukasz Węgłowski, w wielu dziedzinach prawa jest w stanie pomóc. Nie boi się trudnych spraw, to bardzo doświadczony adwokat. Swego czasu mojemu bratu bardzo pomógł.

winda tv
Awatar użytkownika
buzata
Posty: 138
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:35

Re: jazda pod wpływem alkoholu

Post autor: buzata »

To prawda. I ja zawsze każdemu mówię, że co z tego że tylko piwo wypił jak to jest też alkohol i jest już stan po spożyciu. Trzeba odczekać i dopiero wtedy za kółko wsiadać. Nielegalna jest jazda po pijanemu i przede wszystkim niebezpieczna - dla wszystkich uczestników ruchu drogowego
kaśka

Re: jazda pod wpływem alkoholu

Post autor: kaśka »

jak ktos ma takie problem z alkoholem,to nic tylko najlepiej leczenie alkoholizmu https://medox.org.pl/leczenie-choroby-alkoholowej/ Do leczenia tego typu uzależnienia potrzebni są wykwalifikowani specjaliści. Zdecydowanie polecam ośrodek terapii uzależnień Medox. Strategia Ośrodka skupia się na terapii poznawczo – behawioralnej, więc są w stanie skutecznie pomóc osobie uzależnionej od alko
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: jazda pod wpływem alkoholu

Post autor: monka »

No jest to poważny problem i nie do wytłumaczenia, ale każdy z nas popełnia błędy, których potem żałuje i nigdy więcej się nie powtórzy. Jeśli jazda pod wpływem alkoholu nie wywołała żadnej tragedii i jeśli zabrano prawo jazdy to sprawdź sobie stronę https://jazdapopijaku.pl/ . Tam macie kontakt do takiej osoby, jak adwokat jazda po alkoholu, który na pewno pomoże. Mogę Wam go polecić.
sękwtym

Re: jazda pod wpływem alkoholu

Post autor: sękwtym »

Co do takich konsekwencji to rzeczywiście warto jest zwrócić się do adwokata po pomoc. W tym także mogą wam pomóc adwokaci z kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak z Gliwic, inaczej Legaleo. Potrafią oni pomóc w takich sytuacjach, mimo iż nie są one za miłymi wyzwaniami.
ODPOWIEDZ