jakie zamienniki tuszy?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
leah
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2019, 22:45

jakie zamienniki tuszy?

Post autor: leah »

Jakie polecacie zamienniki tuszy do drukarki? Oczywiście pytanie kieruję do osób które ich używają ;) widzicie różnicę w drukowaniu?
Awatar użytkownika
broddy
Posty: 21
Rejestracja: 25 lis 2019, 20:44

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: broddy »

jest dużo dobrych zamienników, ja lubię te activejet, są wydajne, świetni sie na nich drukuje, drukarka igd nie ma problemu z ich wykryciem, dla mnie najlepsze
Awatar użytkownika
leah
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2019, 22:45

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: leah »

w takim razie musze tych zamiennikow activejet spróbować, widzę ze dobre opinie w sieci zbierają, gdzie je kupujesz? Pewnie na allegro najtaniej?
Awatar użytkownika
broddy
Posty: 21
Rejestracja: 25 lis 2019, 20:44

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: broddy »

spróbuj, są świetnej jakości. Komplet oryginałów do mojej drukarki kosztuje kilka razy więcej niż komplet zamienników activejet, dla mnie wybór prosty, ty bardzej że są zbliżone do siebie
Awatar użytkownika
KonradSkal
Posty: 75
Rejestracja: 26 lip 2019, 18:57

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: KonradSkal »

Cześć. Od stycznia zaczynam pracę jako nauczyciel w szkole podstawowej. Bardzo dużo materiałów muszę drukować dzieciakom ostatnio. Czy możecie mi powiedzieć, gdzie dostanę niedrogie drukarki dla nauczyciela. Ksero wychodzi mi zbyt drogo.
Awatar użytkownika
leah
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2019, 22:45

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: leah »

najpierw sobie wybierz model potem wystarczy sprawdzić w necie jak wyglądają ceny w sklepach, pomyśl o czymś marki brother, ja kupiłam i jestem bardzo zadowolona, a i z zamiennikami nie ma problemu, activejet łatwo kupić
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 178
Rejestracja: 13 sty 2019, 14:59

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: Andzia »

Zastanawiam się właśnie czy kupować zamienniki do mojej drukarki, czy zdecydować się na oryginalne. W sklepie, w którym chcę zrobić zamówienie, są takie i takie. Podobno teraz nawet te tańsze są bardzo dobrej jakości i nieraz nie ma co przepłacać. Konkretnie chodzi mi o tusz hp 302 . Na tej stronie Do Drukarki są wszystkie, które pasują do mojego urządzenia, jednak trudno mi się zdecydować.
Awatar użytkownika
leah
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2019, 22:45

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: leah »

spróbuj sobie zamienników activejet, to jedna z najbardziej znanych marek zamienników na rynku, sporo można zaoszczędzić bez straty na jakości wydruku.
Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 177
Rejestracja: 27 lut 2019, 10:28

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: gabi22 »

urządzam powoli swoje biura i mam największy problem z wyborem dobre drukarki
Awatar użytkownika
anianita
Posty: 99
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:22

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: anianita »

Jeśli o zamienniki tuszy do drukarek chodzi to jest ich obecnie na rynku całkiem sporo. Zarówno jeśli chodzi o oryginały jak i o różnego typu zamienniki. Te obecnie są naprawdę dobrej jakości. Ja mam swoje miejsce, gdzie już jakiś czas zaopatruję się w tusze do drukarek tutaj sklep.invmedia.pl. Mają kompleksową ofertę, więc każdy jest w stanie znaleźć to, czego potrzebuje.
Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 177
Rejestracja: 27 lut 2019, 10:28

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: gabi22 »

Szczerze mówiąc, to nawet dokładnie na tym się nie znam... Ale możesz zajrzeć sobie tutaj https://www.drukuj24.pl/drukarka/canon- ... -2550.html i rozglądnąć się w poszczególnych ofertach. Mój brat często tam robi zakupy i wiem, że dużo nie płaci. A tusz wystarcza mu na długo.
Awatar użytkownika
lopuret66
Posty: 5
Rejestracja: 01 lip 2020, 6:37

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: lopuret66 »

Według mnie, żeby nie stracić gwarancji lepiej jest z zamienników nie korzystać


_________________________
nietrzymanie moczu leczenie
Awatar użytkownika
Qarkowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2020, 23:15

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: Qarkowy »

Ja tam zawsze używam oryginalnych tuszy.

______________________________________
studia podyplomowe administracja i zarządzanie publiczne

pfc tv
Awatar użytkownika
jarekzzz
Posty: 10
Rejestracja: 11 maja 2020, 23:57

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: jarekzzz »

utrata gwarancji to mit, ja kupuję activejet i nic z drukarką się niepokojącego nie dzieje, jestem zadowolony z drukowania i z teg że sporo sie kasy udaje zaoszczędzić
Awatar użytkownika
czarov
Posty: 230
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:40

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: czarov »

No właśnie ja chcę zapytać o ofertę http://www.tanie-tusze.net/15-tonery-do-brother bo choć nigdy nie używałem to patrząc na ceny i opinie innych osób bardzo się opłaca. Pytanie jak to wygląda w praktyce? Ktoś podpowie?
tródek

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: tródek »

Nie znam tego sklepu, zamienników zazwyczaj szukam na allegro, fajnie mi sie też activejety sprawdzają, też stacjonarnie można kupić. Nie widzę sensu przepłącania za oryginał.
Awatar użytkownika
kira
Posty: 94
Rejestracja: 05 lut 2020, 14:35

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: kira »

zamienników to ja nie używam, a nawet ostatnio zaczęłam kupowac eko papier do drukarki https://www.eko-papier.com maja bardzo fajne produkty, idealne dla eko uzytkowników
DeSzKóWsKi

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: DeSzKóWsKi »

Ja zamienniki kupuję od samego początku i nigdy nie miałem z tym żadnego problemu. Moim zdaniem to jest dobre rozwiązanie bo można na tym nieźle zaoszczędzić.

___
Bielsko praca
Awatar użytkownika
goodwer
Posty: 258
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:24

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: goodwer »

Tusz do drukarki można kupić nieoryginalny, przy czym trzeba się spodziewać, że mimo wszystko nie będzie pasował. Ogólnie zdarza się to rzadko, ale ryzyko jest. Na szczęście są sklepy takie jak ten https://tonery-drukarki.pl/313-tusze , które oferują niskie ceny na tonery i tusze, więc mało sie w razie czego traci.
Kazimierzęk0241

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: Kazimierzęk0241 »

Najlepiej ten najtańsze. Będzie to ekonomiczne rozwiązanie.
hąrry

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: hąrry »

też kupuję zamienniki, to świetna oszczędność kasy, ja kupję activejet, według mnie najlepsza marka zamienników, są super wydajne, zbliżone do oryginałów
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: monka »

Tak naprawdę, najważniejsze jest to, aby tusze były dobre i nie drogie. Na stronie: https://tonatuszu.pl/materialy-eksploat ... ze-brother znajdziesz właśnie takie. Dużym plusem sklepu jest to, że mają artykuły do drukarek przeróżnych firm, nie tylko brother.
całł

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: całł »

hąrry pisze: ↑04 gru 2020, 22:34 też kupuję zamienniki, to świetna oszczędność kasy, ja kupję activejet, według mnie najlepsza marka zamienników, są super wydajne, zbliżone do oryginałów
zastanawiam sie nad tymi zamiennikami do mojej drukarki, chyba zamówię na allegro na próbę bo w sumei nie są drogie
Łukaniu

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: Łukaniu »

Zdecydowanie wolę kupować oryginalne tusze drukarki. Wtedy drukarka normalnie działa i ma ładny wydruk. Jeśli coś się z nią stanie to wtedy wiem że to nie przez tusz i jego podróbkę. Tusze oryginalne kupuję tutaj https://ale.pl/1095-oryginalne-tusze-do-drukarek-hp. Jestem bardzo zadowolony
heńek

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: heńek »

mi szkoda kasy na oryginały, nie uważam, żeby jakość zamienników tych markowych nie będzie odstawała od oryginałów, ja też używam zamiennikow od Activejet, to marka od dawna obecna na rynku i mi tez się sprawdzają, są bardzo wydajne___________________________________
Hareśka

Re: jakie zamienniki tuszy?

Post autor: Hareśka »

Osobiście zaopatruje się w tusze i tonery w sklepie https://ale.pl/1095-oryginalne-tusze-do-drukarek-hp. Mają szeroki wybór, tuszy w dobrych cenach. Oczywiście kupuje tylko oryginalne tusze, ponieważ mam pewność co do ich wydajności oraz dopasowania do sprzętu. Obsługa jest w stanie doradzić
ODPOWIEDZ