Jakie wspólne konto bankowe?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
dron
Posty: 71
Rejestracja: 24 sty 2019, 7:34

Jakie wspólne konto bankowe?

Post autor: dron »

Potrzebuję założyć jakiś rachunek bankowy - najlepiej wspólny. Pytanie tylko gdzie? W jakim banku najlepiej uruchomić konto bankowe, takie które spełni oczekiwania?
Awatar użytkownika
nwkagnieszka
Posty: 20
Rejestracja: 14 sie 2019, 9:41

Re: Jakie wspólne konto bankowe?

Post autor: nwkagnieszka »

Biznes i finanse to ciężkie tematy i łatwo się czasem w tym zagubić. Ja szukam informacji tutaj https://www.bankomaty.biz.pl/ i zazwyczaj jestem w stanie znaleźć to, czego potrzebuję.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Jakie wspólne konto bankowe?

Post autor: Kaja »

Wspólny? Na pewno trzeba sprawdzić oferty banków. Sama nad wspólnym nie myślę, wolę mieć własne konto, tak jak i mój woli mieć własne.
Awatar użytkownika
Historia
Posty: 17
Rejestracja: 13 kwie 2019, 11:08

Re: Jakie wspólne konto bankowe?

Post autor: Historia »

dron pisze: ↑06 paź 2019, 15:22 Potrzebuję założyć jakiś rachunek bankowy - najlepiej wspólny. Pytanie tylko gdzie? W jakim banku najlepiej uruchomić konto bankowe, takie które spełni oczekiwania?
W każdym banku jest możliwość założenia sobie konta bankowego wspólnego. Banku nie będzie przy tym interesowało czy jesteście małżeństwem, czy może znajomymi. Moim zdaniem wygodniej jest posiadać dwa konta bankowe, ale w sumie jeśli chcecie założyc jedno to nie mi się tutaj wtrącać :P
Najlepsza opcja będzie zerknąć sobie na ten ranking kont osobistych - możesz na stronie sprawdzic sobie aktualne promocje jakie maja banki.

Obecnie bardzo dobrą promkę na założenie konta osobistego ma ing. Dostaniesz 140 zł za otwarcie u nich rachunku.
Awatar użytkownika
Ji932sa
Posty: 6
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:47

Re: Jakie wspólne konto bankowe?

Post autor: Ji932sa »

na jakich zasadach działa?
-
zabieg owijania brzucha folią
ODPOWIEDZ