Jaki makijaż wolisz?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Agneshka1998

Jaki makijaż wolisz?

Post autor: Agneshka1998 »

Pozdrowienia drodzy! Czy możesz podzielić się tym, jaki makijaż wolisz?
Ostatnio próbowałam makijażu przydymionych oczu. Kto nie wie, to taka technika makijażu oczu, która tworzy płynne przejście od jaśniejszych odcieni cieni do ciemniejszych. Mogą być od dwóch do ogromnej liczby. W rzeczywistości uzyskuje się tak zwany efekt zamglenia. Wynik mnie zadziwił, oczy to tylko bomba. Nawet nie zaszkodziło, że do wykonania takiego makijażu użyłam niedrogich kosmetyków z katalogu Avon
Czy próbowałeś tego typu makijażu?
saszaa

Re: Jaki makijaż wolisz?

Post autor: saszaa »

Ja tam każdy uwielbiam makijaż, ja to bez make up'u to nigdzie nie wychodzę. A teraz tutaj https://swederm.com/blog/makijaz-na-syl ... –-poradnik znalazłam nawet świetny poradnik na temat tego - jaki makijaż będzie super dla blondynek, a jaki dla brunetek.
Yuliaaa

Re: Jaki makijaż wolisz?

Post autor: Yuliaaa »

Moim zdaniem najlepszy był makijaż lat 90., bo fajnie wydobywał to, co w twarzy najpiękniejsze. Makijaż lat 90. miał charakterystyczne cechy, które stanowiły o jego wyjątkowości i wpłynęły na trendy tamtego okresu, tutaj o nim więcej https://regeneris.pl/jak-wygladal-makij ... sci/b_mkxg . Ten czas w świecie mody i urody charakteryzował się subtelnością i naturalnością. Popularne było stawianie na delikatne, naturalne uwydatnienie piękna, kładąc nacisk na zdrowy, promienny wygląd skóry. Brązowe odcienie były dominujące - zarówno w cieniach do powiek, różach do policzków czy pomadkach do ust. Te ciepłe, stonowane kolory nadawały skórze naturalny blask. Mimo iż istniała chęć podkreślenia naturalnego piękna, to smoky eyes w brązowych tonacjach były modnym wyborem, podobnie jak brązowe, a także delikatnie różowe odcienie na ustach. Ważnym aspektem tamtego okresu było dążenie do minimalizmu w makijażu. Kobiety unikały nadmiernego stosowania kosmetyków, stawiając na prostotę i subtelność. Matowe wykończenie było również charakterystyczne dla tamtego okresu - zarówno w podkładach, jak i cieniach do powiek czy różach. Ikony popkultury, takie jak Cindy Crawford czy Kate Moss, miały duży wpływ na popularne trendy makijażowe tamtych lat. Styl i charakterystyczny makijaż tych ikon, będący połączeniem elegancji z naturalnością, odegrał znaczącą rolę w kształtowaniu wyglądu tamtego okresu. Makijaż lat 90. odzwierciedlał chęć podkreślenia naturalnego piękna kobiet. Delikatność, subtelność, brązowe akcenty i minimalizm to kluczowe elementy tego czasu. Obecnie wiele z tych trendów jest nadal cenionych i wykorzystywanych, ponieważ podkreślają piękno w sposób subtelny.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Jaki makijaż wolisz?

Post autor: Kaja »

Ja nie maluję się w ogóle, więc z makijażem nie jestem w żaden sposób zaznajomiona. Maluję się tylko okazjonalnie i to najczęściej w opcji total minimum. Głownie, by wygładzić twarz i nadać jej kolorytu.
ODPOWIEDZ