Jaki kantor?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Kingu
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2019, 15:02

Jaki kantor?

Post autor: Kingu »

Jeżeli chodzi o wymianę waluty to jaki kantor się sprawdzi? Jesteście w stanie polecić najlepsze opcje? Np. to http://kantor.kolobrzeg.pl będzie dobre?
Fale paradoksu rozlewały się po morzu przyczynowości.
Awatar użytkownika
Olik
Posty: 45
Rejestracja: 25 mar 2019, 17:45

Re: Jaki kantor?

Post autor: Olik »

Korzystniejsze warunki będziesz miała w Waluteo. Ja jakiś czas temu robiłem sobie porównanie i właśnie najlepsze warunki wyszło mi że ma Waluteo. U nich różnica miedzy ceną zakupu a sprzedażą to 1gr, ciut ponad. To bardzo uczciwe warunki. No i do tego żadnych prowizji tam nie ma.
Awatar użytkownika
WilburM66
Posty: 64
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:09

Re: Jaki kantor?

Post autor: WilburM66 »

Ja wybieram kantor z najkorzystniejszą ofertą i najniższą prowizją. Pomaga mi w tym ten portal kurs lewa . Znajdziecie tam wszelkie niezbędne informacje na temat praktycznie wszystkich walut. Naprawdę solidny i rzetelny portal.
Coż, takie jest ryzyko zakochania się. Można stracić godność.
Awatar użytkownika
kruger
Posty: 231
Rejestracja: 07 maja 2020, 12:23

Re: Jaki kantor?

Post autor: kruger »

Wszystkim osobom mieszkającym lub przebywającym w Warszawie, które rozglądają się za porządnym kantorem, polecam zajrzeć na stronę http://kantoralex.pl/ Tam zawsze mają korzystne kursy walut.
Awatar użytkownika
milagros
Posty: 115
Rejestracja: 05 paź 2019, 19:50

Re: Jaki kantor?

Post autor: milagros »

Ja tam się nie znam na tych wszystkich kantorach. Wiem, że jeden, drugiemu nie jest równy. Także na pewno warto zwracać uwagę na kursy jakie mają. Moja siostra, która pracuje w Anglii jak wraca do Polski, wiem że korzysta z usług pomaranczarnia.pl . To kantor internetowy, jak i tradycyjny. Możecie sobie sprawdzić ich ofertę.
Awatar użytkownika
BoCzAnOwSkI
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2020, 8:32

Re: Jaki kantor?

Post autor: BoCzAnOwSkI »

W sumie nie wiem co mam sądzić o takich kantorach internetowych. Nigdy tego nie próbowałem i generalnie raczej nie chciałbym takiego czegoś próbować, bo nie wiem co może potem dziać się z tymi pieniędzmi.

___
facility management
Awatar użytkownika
szykudori
Posty: 59
Rejestracja: 15 lut 2020, 21:25

Re: Jaki kantor?

Post autor: szykudori »

A nie zdzierają trochę bardziej w tych internetowych kantorach?
Awatar użytkownika
Wlodek
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2020, 12:10

Re: Jaki kantor?

Post autor: Wlodek »

Cześć wcześniej, nie miałem też wystarczająco dużo czasu na uprawianie sportu i musiałem go porzucić. Teraz zarabiam https://book-of-dead.pl/ Mam pieniądze na bilet na siłownię. A na dodatek wystarczająco dużo pieniędzy, by żyć. Zarabiam pieniądze, nie wychodząc z domu przez kilka godzin dziennie i robię to, co chcę. Spróbuj I ty!
Awatar użytkownika
hyuk
Posty: 120
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:46

Re: Jaki kantor?

Post autor: hyuk »

Ja mam swój sprawdzony kantor w Krakowie na ulicy Kalwaryjskiej https://www.lombardkrakow.com/kantor i tam najchętniej wymieniam waluty. Systematycznie podróżuję do Wielkiej Brytanii i wymiana funtów na złotówki i na odwrót to dla mnie częsta sprawa. Oni oferują najlepsze kursy walut, zwłaszcza jak wymienia się większe kwoty, są uczciwi, wszystko przebiega szybko i bezpiecznie. Zdecydowanie ich polecam.
Awatar użytkownika
kira
Posty: 94
Rejestracja: 05 lut 2020, 14:35

Re: Jaki kantor?

Post autor: kira »

Ja znalazłam dobry kantor online dostępny 24 godziny na dobę, oferujący korzystne ceny transakcji.. Na stronie https://www.kantor.pl/ nie jestem obarczana żadnymi dodatkowymi opłatami i prowizjami z tytułu zawierania transakcji.
żabciaa

Re: Jaki kantor?

Post autor: żabciaa »

A sprawdzaliście co mają do zaoferowania kantory walutowe Pomarańczarnia ? Jak nie, to warto to moim zdaniem nadrobić. Według mnie jest to miejsce godne zaufania, ponieważ istnieje od 30 lat i jak dotąd nie zawodzi. Tam można przede wszystkim wymienić waluty bez udziału pośredników.
ODPOWIEDZ