Jaka polisa OC

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Bijou7
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:14

Jaka polisa OC

Post autor: Bijou7 »

Zastanawia mnie co wybrać. Tylko tego teraz jest w internecie. Macie coś bezkonkurencyjnego w tym zakresie? Co myślicie o https://ubezpieczamy-auto.pl/wydzial-komunikacji/plock/ ?
Bitemu psu tylko kij ukazać.
Awatar użytkownika
roxanka
Posty: 5
Rejestracja: 29 kwie 2019, 10:42

Re: Jaka polisa OC

Post autor: roxanka »

Nigdy z tego nie korzystałem. Nie wiem czy jest to sprawdzone.
To nie czekolada jest substytutem miłości, lecz miłość jest substytutem czekolady. Na czekoladzie można polegać, na facecie - nie.
Awatar użytkownika
Cerkwia
Posty: 5
Rejestracja: 29 kwie 2019, 13:50

Re: Jaka polisa OC

Post autor: Cerkwia »

Dużo jest ofert tego typu. Zwłaszcza jeżeli chodzi o ubezpieczenia.
Mężczyźni, właśnie kiedy ich potrzebujemy... wymeldowują się.
Awatar użytkownika
Dasto
Posty: 23
Rejestracja: 23 mar 2019, 21:35

Re: Jaka polisa OC

Post autor: Dasto »

Jeśli ktoś z Was jeszcze o tym nie słyszał, to proponuję zainteresować się wynajmem długoterminowym aut https://www.fleetcorp.pl/dlugoterminowy/ Super sprawa i wiele korzyści - poczytajcie.
Awatar użytkownika
poskina
Posty: 104
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:37

Re: Jaka polisa OC

Post autor: poskina »

Wiesz co, ja zarówno OC jak i AC gdypłac ę to najpierw szukam sobie najkorzystniejszej oferty na https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac/. Co roku sobie szukam. W jednej firmie, którą znalazłam przez Rankomat ubezpieczałam samochód 3 lata z rzędu ale później pojawiła się inna firma, która miała trochę lepszą ofertę. Warto sobie sprawdzać i szukać korzystniejszych opcji.
Awatar użytkownika
Tati17
Posty: 8
Rejestracja: 18 kwie 2020, 17:08

Re: Jaka polisa OC

Post autor: Tati17 »

Ostatnio w sieci napatoczyłam się na dane o tym na blogu - http://weekendowemazowsze.pl .To nadzwyczaj mądry wpis. Myślę, że można się dzięki nim wiele dowiedzieć. Zapoznajcie się sami a nie będziecie żałować. Są tam także inne interesujące wiadomości.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Jaka polisa OC

Post autor: Kaja »

Tu trzeba byłoby przejrzeć różne oferty i je porównać.
Awatar użytkownika
Krzysztofek193
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2020, 16:33

Re: Jaka polisa OC

Post autor: Krzysztofek193 »

Najlepiej w niskiej cenie, z dobrym pakietem :)
Tońka

Re: Jaka polisa OC

Post autor: Tońka »

Długo szukałam dobrego ubezpieczyciela, i chociaż wiele osób poręczało za firmę - przejechałam się..jakiś czas temu natknęłam się na http://mojapolisaonline.pl/ i minęło już tyle czasu od kiedy jest moim ubezpieczycielem. Warto sprawdzić, może znajdziesz to, czego szukasz w korzystnej cenie.
Miroslawęk8241

Re: Jaka polisa OC

Post autor: Miroslawęk8241 »

Dobre pytanie, ale niestety nie jestem w stanie na nie teraz odpowiedzieć. Ogólnie wydaje mi się, że teraz dużo ludzi korzysta w ogóle z porównywarek ubezpieczeń OC. Z tego co widziałem to dużo tego w internecie, więc może warto tam zajrzeć. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: Jaka polisa OC

Post autor: dekorator »

Na pewno każdy z nas szuka takiego ubezpieczenia aby było ono jak najbardziej tanie i miało całkiem szeroki zakres ubezpieczenia. Ja także jakiś czas temu czytałem na stronie https://kioskpolis.pl/ubezpieczenie-bezterminowe/ czym w ogóle jest ubezpieczenie bezterminowe. Muszę przyznać, że jest to bardzo fajne rozwiązanie.
ODPOWIEDZ