Jaka odżywka do rzęs to dobry wybór?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
koral
Posty: 346
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:36

Re: Jaka odżywka do rzęs to dobry wybór?

Post autor: koral »

Warto pomyśleć o liftingu rzęs, który nie tylko wzmacnia rzęsy, ale również je odżywia. Tutaj https://amazinglashes.com/pl/p/Klej-do- ... Shinee/830 można zakupić cały niezbędny asortyment do wykonania tego typu zabiegu. Myślę, że jest to ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu można kompleksowo zadbać o rzęsy. Myślę, że warto stawiać przede wszystkim na profesjonalne rozwiązania.
Aniśka

Re: Jaka odżywka do rzęs to dobry wybór?

Post autor: Aniśka »

Używałam odżywki, przyznaję, miałam nawet ok efekt, ale powiem Ci, że to co z moimi rzęsami zrobiła Pani Patrycja w Jadore Instytu z Warszawy, na zabiegu liftingu rzęs z laminowaniem https://jadoreinstytut.com/warszawa/laminowanie_rzes to jest właśnie to. Mam przepiękne rzęsy, szczerze, wyglądają jak sztuczne, ale pomalowane najlepszym tuszem. Podkręcone i przyciemnione. Bosko!
Baśka

Re: Jaka odżywka do rzęs to dobry wybór?

Post autor: Baśka »

Stosowałam wiele i każda była dobra. Olejek rycynowy też :) Ale u mnie super efekt daje baza do rzęs. Nakładam przed tuszem i rzęsy s fajnie zagęszczone i nadbudowane. Bez tej bazy tusz nie osiąga takich efektów niestety. Baza o której mówię nazywa się Variete (takie białe opakowanie) i jest ze sklepu eveline.pl
ODPOWIEDZ