jak zwiększyć popularność?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
łukasz

jak zwiększyć popularność?

Post autor: łukasz »

Dzień dobry. Czy macie jakiś skuteczny sposób by zwiększyć swoją popularność na portalach społecznościowych? Posiadam firmowe konto na Facebooku i niestety jest ono słabo rozpoznawalne co mnie martwi, dlatego chciałbym jednak jak najszybciej zmienić tą sytuację.
jaśka

Re: jak zwiększyć popularność?

Post autor: jaśka »

Na Twoim miejscu postawiłabym na https://www.socialmediabost.pl/jak-kupi ... -facebooku . Tutaj masz pewność, że oddajesz swoją sprawę w ręce prawdziwych profesjonalistów. Jestem pewna, że współpraca z nimi okaże się dla ciebie naprawdę bardzo korzystna.
Walduś

Re: jak zwiększyć popularność?

Post autor: Walduś »

W sumie zobacz, że praktycznie każdy z nas chciałby mieć jak największe zasięgi na Facebooku i ja jestem zdania, że właściwie przeprowadzona kampania marketingowa na tym portalu jest w stanie zrobić bardzo dużo. Właśnie dlatego również istotną sprawą jest to aby znaleźć właściwego freelancera do jej utworzenia.
ODPOWIEDZ