Jak złagodzić stres?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Mośka

Jak złagodzić stres?

Post autor: Mośka »

Jak złagodzić stres?

Ostatnio mam dużo pracy. W domu jest wiele problemów. Czuję się jak uwięziony koń! Niedawno wrzeszczałem na mojego syna! Nie wiem co robić!?!! Jak złagodzić depresję! Co jest ze mną nie tak?
Chcę żyć, cieszyć się życiem i być spokojnym

wyłącznik awaryjny linkowy
miruś

Re: Jak złagodzić stres?

Post autor: miruś »

Moje dziecko od dłuższego czasu stresuje się egzaminem ósmoklasisty , ale przygotowywaliśmy się już do niego od kilku miesięcy . Kupiliśmy dodatkowe podręczniki takie jak " Egzamin ósmoklasisty. Język polski. Repetytorium " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html . Pozwala szybko i starannie przygotować się do egzaminu z języka polskiego. Zawiera dokładne opracowania wszystkich lektur obowiązkowych z klas VII i VIII.
dolly_łęcka

Re: Jak złagodzić stres?

Post autor: dolly_łęcka »

Stres potrafi okrutnie uprzykrzyć życie, dlatego żeby poczuć się lepiej trzeba albo pozbyć się jego źródła, albo w jakiś sposób go rozładować, wyciszyć się. Każdy potrzebuje odpoczynku. Najlepsze będzie znalezienie sobie jakiegoś hobby, czegoś, co odciągnie Twoje myśli od pracy i piętrzących się problemów. U mnie lekiem na całe zło okazało się malowanie po numerach - sama nie mam za grosz talentu artystycznego, ale siadanie wieczorem z herbatą i kolorowanie obrazów stało się już moim codziennym rytuałem. Dzięki temu się odprężam, uspokajam i muszę przyznać, że odkąd mam hobby, lepiej znoszę problemy dnia codziennego. Polecam spróbować, na pewno nie zaszkodzi. Na stronie Twoje Hobby znajdziesz masę pięknych propozycji, coś na pewno przypadnie Ci do gustu. A zapewniam, że satysfakcja z ukończonego dzieła jest ogromna! :)
magdą93

Re: Jak złagodzić stres?

Post autor: magdą93 »

Stres to prawdziwa zmora naszych czasów. Ja próbuję radzić sobie z nim na różne sposoby. Poza medytacją i ćwiczeniami oddechowymi, staram się spędzać jak najwięcej czasu na łonie natury, a także baaaaardzo dbam o moją dietę. Ostatnio przeczytałam na jednym z portali tekst pt. Orzechy właściwości i byłam zaskoczona, że niektóre mogą także łagodzić objawy stresu! Jedne z nich to łatwo dostępne orzechy włoskie, które mogą poprawiać nastrój i zmniejszać napięcie nerwowe. Także wypróbowałam i polecam ;)
Piętka44

Re: Jak złagodzić stres?

Post autor: Piętka44 »

Na stres najlepszym rozwiązaniem będzie dużo ćwiczeń fizycznych bo jest to udowodnione naukowo. Sama o tym się przekonałam kiedy zakupiłam sobie bieżnię https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... tness.html i zaczęłam regularnie ćwiczyć. Nie tylko poprawiła mi się kondycja ale i nastrój. Przekonaj się osobiście i zacznij ćwiczyć a zobaczysz poprawę.
ODPOWIEDZ