Jak dbać o czystość w kuchni?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
True
Posty: 14
Rejestracja: 23 maja 2019, 12:02

Jak dbać o czystość w kuchni?

Post autor: True »

Chcesz zadbać o czystość w swojej kuchni? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z ofertą taniezlewozmywaki.pl. Zakupisz tam najlepsze artykuły czyszczące i pielęgnacyjne, dzięki którym wszystko będzie pięknie czyste i błyszczące!
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Jak dbać o czystość w kuchni?

Post autor: Kaja »

No nie wiem czy to jest jedyny sposób na utrzymanie czystości :) Sprzątać trzeba przecież regularnie i nie chodzi tylko o zmywanie naczyń
Awatar użytkownika
lawenda
Posty: 289
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:50

Re: Jak dbać o czystość w kuchni?

Post autor: lawenda »

Według mnie jest jeden sposób - sprzątać regularnie, na przykład po każdym gotowaniu albo chociażby raz dziennie. Mi w znaczący sposób pomagają także specjalne pojemniki na przechowywanie, o coś takiego https://pelnykosz.pl/pol_m_Przechowywan ... a-352.html Nie wyobrażam sobie bez nich życia, dzięki nim wiem co mam w którym miejscu i nic się nie gubi.
Gór

Re: Jak dbać o czystość w kuchni?

Post autor: Gór »

W moim odczuciu, pralnie wodno-chemiczne są świetne. Mieszkam w stolicy i korzystam z tego typu pralni, która znajduje się pod tym linkiem: https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . Polecam wam zerknąć w wolnej chwili, bo naprawdę się to opłaca. Pralnia jest na telefon :). Moim zdaniem będziecie zadowoleni jak skorzystacie z ich oferty i nigdy nie włączycie pralki w swoim domu :D.
ODPOWIEDZ