Inwentaryzacja zabudowy

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Renata
Posty: 20
Rejestracja: 15 sty 2020, 15:31

Inwentaryzacja zabudowy

Post autor: Renata »

Hej, chciałabym wykonać inwentaryzacje stanu technicznego mojego budynku. Znacie kogoś kto się tym zajmuje? Chcę znaleźć firmę, która wykona to dobrze. Znajomy polecił mi ekipę, która zajmuje się inwentaryzacją budynków: http://metris.myartsonline.com/inwentaryzacja-zabudowy/ Zna ich ktoś może? Jeśli macie kogoś sprawdzonego to proszę o namiary ;)
hiczungł

Re: Inwentaryzacja zabudowy

Post autor: hiczungł »

Miej na uwadze, iż takie zadanie zdecydowanie warto powierzyć specjalistom. Ja w końcu postanowiłem o wyborze usług http://smart-bud.com.pl/ , będących nie lada specjalistami w swojej dziedzinie. Bardzo się cieszę, że usługi zrealizowali zgodnie z oczekiwaniami.
kórtka

Re: Inwentaryzacja zabudowy

Post autor: kórtka »

Bardzo dobrze jest odezwać się do specjalistów od realizowania takich inwentaryzacji . Naszym wymogom sprostali https://akint.pl/oferta/architektura/in ... budowlane/ i muszę przyznać, że był to idealny wybór. W tym celu użyli najnowocześniejszego sprzętu pomiarowego a dokładnie o to nam chodziło. Bardzo sprawnie zrealizowane zadanie.
ODPOWIEDZ