inteligentny dom

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Krysianuś90

inteligentny dom

Post autor: Krysianuś90 »

Witam, zastanawiasz sie czy warto zbudować dom inteligentny? Budowa inteligentnego domu może być przyszłością budownictwa. Jednak takie rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Co Wy o tym sądzicie? Uważacie, że warto budować takie domy czy nie ma to sensu?
remekGaś

Re: inteligentny dom

Post autor: remekGaś »

Jeśli dojrzeliście juz do inwestycji w rozwiązania dla inteligentnego domu, polecam zajrzec na https://www.audio-design.pl/realizacje/ - mają naprwdę profesjonalne systemy. Sam zamawiałem od nich jakies pół roku temu i jestem zachwycony - mój dom sam za mnie myśli :D to jest niesamowite. Łatwo się przyzwyczaić do tego luksusu i wygody - szybko zapomnicie jak to było wcześniej! Ostrzegam, ta technologia uzależnia!!
Sójka

Re: inteligentny dom

Post autor: Sójka »

Jeśli myślicie o domu inteligentnym i szukacie sprawdzonej firmy to polecam usługi Salus Controls. Od lat zajmują się doborem, montażem oraz obsługą posprzedażową systemów inteligentnych budynkach biurowych i mieszkalnych. Zajmuje się także wykonywaniem nowatorskich projektów badawczych z dziedziny elektroniki sterującej oraz dostarczaniem rozwiązań w zakresie sterowania energią cieplną i odnawialną. Na pewno będą w stanie kompleksowo wam wszytko zrobić.
Awatar użytkownika
star
Posty: 95
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:41

Re: inteligentny dom

Post autor: star »

Nie ma większego znaczenia system, tylko instalator. Podłączyć światełka każdy potrafi, ale już takie integrację to nie każdy.

Polecam KNX lub Grenton w BTTI home solutions.

https://studio-obsession.pl/najwazniejs ... nikow-plc/

Zerknij sobie na pewno na stronę. Warto jest poczytać sobie o polecanych sterownikach.
Awatar użytkownika
yuba
Posty: 81
Rejestracja: 13 sty 2020, 14:46

Re: inteligentny dom

Post autor: yuba »

Jeśli chodzi o rozwiązania smart home to koniecznie zwróć uwagę na drzwi i bramy Wiśniowski bo producent doposaża swoje produkty w rozwiązania smartconnected i można dzięki temu nimi sterować nawet za pomocą smartfona
ODPOWIEDZ