Hulajnoga dla dziecka

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
fiesta
Posty: 115
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:35

Hulajnoga dla dziecka

Post autor: fiesta »

Mój syn bardzo by chciał dostać hulajnogę. Niedługo ma urodziny i obiecałam mu, że o tym pomyślę. Duży wybór hulajnóg znalazłam na stronie https://www.movinoproscooters.pl/. Jak sądzicie, na jaki model się zdecydować?
Awatar użytkownika
Betina
Posty: 12
Rejestracja: 04 lip 2019, 21:36

Re: Hulajnoga dla dziecka

Post autor: Betina »

A ile Twoje dziecko ma lat? Ja osobiście z cała rodzinę zachwycamy się hulajnogami elektrycznymi. W naszym mieście zaczęliśmy od używania Lime, a od niedawna mamy model Motus Scooty 8.5, prosto z salonu Play, którą dostałam wraz z podpisaniem umowy abonamentowej
Awatar użytkownika
jodelka22
Posty: 6
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:29

Re: Hulajnoga dla dziecka

Post autor: jodelka22 »

W sklepie https://kronos-shop.pl/pol_m_SKATING_HULAJNOGI-171.html znajdziesz hulajnogi dla dzieci w każdym wieku. Na pewno też dobierzesz je zarówno pod kątem designu, gdyż znajdziesz je w różnorodnej kolorystyce. Spodobają się z pewnością zarówno dziewczynkom jak i chłopcom.
Awatar użytkownika
kluska
Posty: 99
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:08

Re: Hulajnoga dla dziecka

Post autor: kluska »

Wszystkie takie "jeździdła" są obecnie bardzo modne. Deskorolki elektryczne też więc możesz również wziąć pod uwagę. Zajrzyj sobie na stronę https://manta.com.pl/product-category/s ... ektryczne/ i zapoznaj się z takimi deskorolkami marki Manta.
Awatar użytkownika
czarov
Posty: 230
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:40

Re: Hulajnoga dla dziecka

Post autor: czarov »

Bardzo dobrze, że zapewniacie dziecku rozrywkę. Moja córka chodzi do szkoły tańca https://www.baltima.eu/ i jestem bardzo zadowolony, że im się podoba. Taniec to nie tylko rozrywka i styl życia który kształtuje charakter, ale to także aktywność fizyczna która w dzisiejszych czasach młodzieży jest bardzo potrzebna!
Awatar użytkownika
diademe
Posty: 380
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:40

Re: Hulajnoga dla dziecka

Post autor: diademe »

Hulajnoga dla dziecka, a dla męża : https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... Sport.html może taka ławeczka do ćwiczeń? Myślę, że jeżeli macie trochę miejsca w domu, to taki sprzęt znajdzie swoje zastosowanie :)
Awatar użytkownika
komoda
Posty: 46
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:12

Re: Hulajnoga dla dziecka

Post autor: komoda »

Bardzo fajny pomysł z tym zakupem takiej hulajnogi tym bardziej że dziecko nas o to prosi. I jak tu nie spełnić jego prośby skoro na dodatek zbliżają się jego urodziny. A może by tak kupić mu taką hulajnogę https://twoja-elektronika.pl/pojazdy-el ... razor-e90/ W końcu takie elektryczne są bardziej nowoczesne i z takiej myślę że będzie syn bardzo zadowolony
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Hulajnoga dla dziecka

Post autor: Kaja »

Hulajnogi wróciły do łask
zośka

Re: Hulajnoga dla dziecka

Post autor: zośka »

a może e pojazdy? Widzę coraz więcej dzieci, które jeżdżą albo na hulajnodze albo mają segwaya. wydaje mi się to fajnym pomysłem na prezent, oczywiście jest to już droższa sprawa ale taką hulajnogę wykorzysta zdecydowanie dłużej.
Co więcej, może z niej też korzystać rodzeństwo czy rodzice :D
ODPOWIEDZ