Gdzie sylwester?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
mako
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2019, 20:42

Gdzie sylwester?

Post autor: mako »

Gdzie spędzacie sylwestra? U nas na razie planów brak... jakoś nikt nie czuje atmosfery. Widziałam jedynie fajne oferty jeśli chodzi o miasta na sylwester 2019 Wrocław
Awatar użytkownika
Joleczka091
Posty: 102
Rejestracja: 13 gru 2018, 20:58

Re: Gdzie sylwester?

Post autor: Joleczka091 »

W tym roku chciałabym spędzić sylwestra w jakiś wyjątkowy sposób. Słyszałam, że w Termie Bania jest organizowany sylwester w gaciach - https://www.termabania.pl/wydarzenia/sz ... wsID=40279 z mnóstwem ciekawych atrakcji. Z tego co czytałam, menu jest naprawdę wyszukane i dopracowane w każdym calu. A oprócz basenów termalnych i smacznego jedzenia, również zapewniany będzie taniec z ogniem, pokaz laserowy oraz ice show. Myślę, że to może być naprawdę ciekawe doświadczenie.
Awatar użytkownika
mali9021
Posty: 142
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:55

Re: Gdzie sylwester?

Post autor: mali9021 »

My wybieramy akurat https://www.sylwesterwgorach.eu/ To będą super plany na sylwestra.
mrówa

Re: Gdzie sylwester?

Post autor: mrówa »

mako pisze: ↑04 gru 2019, 20:50 Gdzie spędzacie sylwestra? U nas na razie planów brak... jakoś nikt nie czuje atmosfery. Widziałam jedynie fajne oferty jeśli chodzi o miasta na sylwester Wrocław
W tym roku również planujemy wybrać się do Wrocławia na sylwestra. To miasto ma swój nieodparty urok i wiele pięknych miejsc do zwiedzenia. Zamierzamy się zatrzymać w hotelu Terminal http://www.terminalhotel.pl/ na kilka dni przed i po imprezie. Miejmy nadzieję, że nic nam nie popsuje planów.
ODPOWIEDZ