Gdzie najtaniej nadać paczkę?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
asmaki
Posty: 151
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:25

Gdzie najtaniej nadać paczkę?

Post autor: asmaki »

Gdzie najtaniej będzie nadać paczkę, na poczcie czy przez kuriera?
Awatar użytkownika
possa
Posty: 75
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:07

Re: Gdzie najtaniej nadać paczkę?

Post autor: possa »

Prawdą jest to, że online będziesz miała niższe ceny. Jeśli nigdy tego nie sprawdzałaś to sobie zobacz https://www.brokerkurier.pl/cennik-kuriera-fedex , jest podany cennik FedEx , oczywiście tyczy się to przesyłek internetowych. Osobiście polecam tę opcję ponieważ jest wygodniejsza niż tradycyjna
Awatar użytkownika
buzata
Posty: 138
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:35

Re: Gdzie najtaniej nadać paczkę?

Post autor: buzata »

jak trzeba wysłać paczki o większych rozmiarach czy wadze wówczas można zamówić przesyłkę paletową . Wszelkie informacje jak nadać oraz jak śledzić przesyłkę znajdziecie na stronie https://www.znajdzkuriera.pl/poradnik/n ... rajowe,129 , dostępny jest tu tani kurier paletowy
Awatar użytkownika
SebastianMM
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:10

Re: Gdzie najtaniej nadać paczkę?

Post autor: SebastianMM »

Na https://allekurier.pl/cennik/inpost-paczkomaty znajdziesz dokładne informacje jeśli chodzi o możliwości największych firm kurierskich oraz cen jakie przygotowali. Ja dość często korzystam i jestem zadowolony, bo idzie to sprawnie i też bez większych problemów. Dość często stawiamy na InPost, ale też sporo zależy od naszych klientów.
Juliusz12

Re: Gdzie najtaniej nadać paczkę?

Post autor: Juliusz12 »

Myślę, że warto popatrzeć sobie na różne oferty platform wysyłkowych. Tam można znaleźć najkorzystniejsze propozycje. Polecam wam również ciekawy artykuł http:/www.bookbox.pl/jakie-sposoby-oplacania-przesylek-sa-najbezpieczniejsze/ , z którego dowiecie się jakie sposoby opłacania przesyłek są najbezpieczniejsze.
ODPOWIEDZ