gadżety

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Alexeiś2838

gadżety

Post autor: Alexeiś2838 »

Cześć, możecie mi powiedzieć czy warto kupować gadżety z internetu? Widziałem na stronie https://regalo.pl/sklep/ spory wybór gadżetów oraz upominków reklamowych. Jakie jest wasze zdanie na temat kupowania z internetu? Wolicie kupować online czy ze sklepów stacjonarnych?
staś

Re: gadżety

Post autor: staś »

Zależy od roli jaką ma pełnić dany gadżet - możesz je wykorzystać np. do promocji Twojej firmy lub polepszenia stosunków partnerskich z innymi firmami. Na https://designinlife.pl/ znajdziesz bardzo fajne gadżety, które możesz wykorzystać w tym celu. Najlepiej tylko wybrać coś z czym Twoja firma będzie się utożsamiać.
trynkłom

Re: gadżety

Post autor: trynkłom »

Gadżety z nadrukami firmowymi takie jak torby płócienne, t-shirty czy kubki zamówiłem w firmie https://naszenadruki.pl/ gdzie oferują wysoką jakość nadruków. Dbają o swoje maszyny dlatego na przestrzeni lat zachowują standard, a ja otrzymuję realizacje wykonane z dbałością o szczegóły. Polecam
Sękowska

Re: gadżety

Post autor: Sękowska »

Gadżety są bardzo fajne, miło zawsze jest jak klient dostanie gadżet od firmy w której np. ciągle coś kupuje. Ostatnio moja firma zamówiła dla stałych klientów karabińczyk obrotowy http://zphpolimer.pl/pl_karabinczyki,29.html . Bardzo fajna sprawa można go używać nie tylko do kluczy czy telefonu ale również przez żeglarzy, ludzi latających balonem, akrobatów oraz pracowników na wysokościach.
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: gadżety

Post autor: alutka90 »

Cześć.
Ja ciekawe gadżety elektroniczne zawsze kupuje ze strony: https://www.opengift.pl/elektroniczne-gadzety/. Jest tam mnóstwo ciekawych oraz praktycznych propozycji, jeśli chodzi o różnego rodzaju prezenty. Między innymi znajdziecie tam gadżety elektroniczne, ale i nie tylko. Polecam się tam rozejrzeć, bo naprawdę warto. Jestem pewien, że znajdziecie tam sporo różnych praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb.
Pozdrawiam serdecznie.
Julek

Re: gadżety

Post autor: Julek »

Ogólnie to przede wszystkim bardzo ważnym jest to aby doskonale wiedzieć także jakiego rodzaju gadżety nas de facto najbardziej interesują. Od siebie chcę wam właśnie polecić świetne gadżety reklamowe na zimę oraz lato od https://mediadesign.pl/gadzety-reklamowe-na-lato-i-zime i wiem, ze to jest bardzo dobra opcja.
ODPOWIEDZ