Fundacja

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
kiwi
Posty: 17
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:46

Fundacja

Post autor: kiwi »

Czy macie jakąś swoją ulubioną fundację, na którą regularnie wpłacacie datki? Ja tak, a jest nią Fundacja Szlachetny Gest. Jej głównym założeniem jest wsparcie finansowe w leczeniu, rehabilitacji i zakupie sprzętu specjalistycznego dla dzieci chorych. Świetna inicjatywa. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na ich temat zapraszam na stronę http://szlachetnygest.pl/ .
Awatar użytkownika
malwinka
Posty: 73
Rejestracja: 05 sty 2019, 17:48

Re: Fundacja

Post autor: malwinka »

Zawsze, gdy jest taka możliwość, to pomagam szczególnie chorym albo biednym dzieciom. Właśnie przy okazji rozliczenia rocznego, kiedy można przekazać 1% podatku albo nawet wysłania SMS-a. Szkoda, że tak mało jeszcze osób wspiera tego typu stowarzyszenia. Jednym z nich jest również Fundacja Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ , na którą w tym roku przekazałam darowiznę, aby wspomóc ciężko chore dzieci.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 108
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:14

Re: Fundacja

Post autor: pieknyolek »

Zapraszam na stronę rozwiązujące problem zdrada małżeńska
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 369
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Fundacja

Post autor: Kaja »

Fundacji nie brakuje, a pomagać można na różne sposoby.
Awatar użytkownika
ganel
Posty: 47
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:24

Re: Fundacja

Post autor: ganel »

Jeżeli mogę polecić jakąś fundację, to zdecydowanie muszę wspomnieć i zarekomendować charytatywną fundację pomocy rodzinie Gwiazdeczka z Warszawy https://www.gwiazdeczka.eu/#co-robimy. Oni prowadza pomoc w zakresie niepełnosprawności dzieci, organizują zajęcia dla dzieci, różne wyjazdy, teatrzyki, itp. Córcia mojej siostry ma Aspergera i korzysta właśnie z ich pomocy. To rzetelna fundacja, która faktycznie działa i zdecydowanie warto zwrócić na nią uwagę.
Awatar użytkownika
tomek2
Posty: 94
Rejestracja: 29 kwie 2019, 22:19

Re: Fundacja

Post autor: tomek2 »

[quote=kiwi post_id=2250 time=1561625428 user_id=437]
Czy macie jakąś swoją ulubioną fundację, na którą regularnie wpłacacie datki? Ja tak, a jest nią Fundacja Szlachetny Gest. Jej głównym założeniem jest wsparcie finansowe w leczeniu, rehabilitacji i zakupie sprzętu specjalistycznego dla dzieci chorych. Świetna inicjatywa. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na ich temat zapraszam na stronę

fundacje bardzo często prowadzą zbiórki internetowe przez tego typu strony https://dotuje.pl Można je wspierać robiąc wpłaty online.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 220
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:14

Re: Fundacja

Post autor: kasiakowa06 »

kiwi pisze: ↑27 cze 2019, 10:50 Czy macie jakąś swoją ulubioną fundację, na którą regularnie wpłacacie datki? Ja tak, a jest nią Fundacja Szlachetny Gest. Jej głównym założeniem jest wsparcie finansowe w leczeniu, rehabilitacji i zakupie sprzętu specjalistycznego dla dzieci chorych. Świetna inicjatywa. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na ich temat zapraszam na stronę szlachetnygest.pl.
Z racji zamieszkania w Szczecinie, wspieram szczecińskie fundacje :) w tym roku mój 1% podatku poleciał do Kamienicy https://kamienica1.pl/wesprzyj-fundacje/podaruj-1/ - bo dbają o dzieciaki :)
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Fundacja

Post autor: Walkowa »

Innym pomysłem na to, żeby komuś pomóc, mogą być internetowe zbiórki pieniędzy. Osobiście polecam zbiórki pieniędzy na marzenia na serwisie Dotuje.pl. Można tam taką zbiórkę utworzyć za darmo, a całość trwa dosłownie chwilę. A można dzięki temu naprawdę kogoś uszczęśliwić ;)
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: Fundacja

Post autor: dekorator »

Niestety na samej zasadzie działania fundacji ja się w ogóle nie znam, ale mam zamiar w najbliższym czasie założyć spółkę. Już nawet miałem okazję niedawno zapoznać się z ciekawym wpisem http://www.wlasnybiznes.eu/jak-wyslac-s ... k-po-kroku i jestem zdania, że faktycznie wysyłanie sprawozdań finansowych do KRS warto umieć.
Awatar użytkownika
Malva
Posty: 140
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:12

Re: Fundacja

Post autor: Malva »

Teraz na szczęście są różne fundacje, które pomagają potrzebującym. Jedną z takich organizacji jest https://ah20.org/ , która zajmuje się pomocą państwo afrykańskim, a konkretnie budową studni, z których mieszkańcy mogą czerpać czystą wodę. Problem z dostępnością wody pitnej jest ogromny, bardzo dużo ludzi umiera z powodu spożycia brudnej wody, dlatego tam pomoc jest jak najbardziej wskazana.
ODPOWIEDZ