Firma kurierska

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
asmaki
Posty: 151
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:25

Firma kurierska

Post autor: asmaki »

Potrzebuję sprawdzonej firmy kurierskiej, która dotrzymuje terminów i nie jest droga. Kogo byście polecili?
Awatar użytkownika
buzata
Posty: 138
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:35

Re: Firma kurierska

Post autor: buzata »

Z tego co mi wiadomo to na pewno terminowy jest tani kurier Ambro i moge Ci go polecić. Słyszałam o nim od kolegi który prowadzi sklep internetowy więc sprawdzone info
Awatar użytkownika
possa
Posty: 75
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:07

Re: Firma kurierska

Post autor: possa »

Jak na moje to nadana paczka kurierem UPS będzie dobrą opcją, bo raz że szybko to też tanio. Skorzystaj z brokera kurierskiego, w ten sposób nadasz online co jest mega wygodne

oryginalny czy orginalny
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 279
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Re: Firma kurierska

Post autor: karin33 »

Zdarza mi się wysyłać paczki do niemiec i Turcji. Najczęściej właśnie kurierem. Ale nie mam jednej ulubionej firmy. Każdorazowo wybieram najkorzystniejszą opcję. Łatwo to zrobić dzięki brokerowi kurierskiemu. Poczytaj o takich pośrednikach. Myślę, że to rozwiąże Twój problem.

producent kurtek męskich
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: Firma kurierska

Post autor: dekorator »

Na dobrą sprawę na pewno wielu z nas korzysta właśnie z takich rozwiązań wysyłki i ja także do grona tych osób nalezę. Jednak jak przeczytałem na stronie https://taxology.co/limity-sprzedazy-wysylkowej-w-ue/ to nawet nie wiedziałem, że są limity sprzedaży wysyłkowej w Unii Europejskiej. Jak dla mnie było to swego rodzaju zaskoczenie.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 440
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Firma kurierska

Post autor: Kaja »

Najlepiej byłoby sprawdzić kurierów i porównać ich ceny.
ODPOWIEDZ