Finansowanie firmy, gdzie najlepiej po ofertę?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 52
Rejestracja: 03 sty 2020, 16:09

Finansowanie firmy, gdzie najlepiej po ofertę?

Post autor: maksik »

Gdzie najlepiej skorzystać z finansowania firmy. Chodzi mi o kredyt albo limit do wykorzystania? Na pewno wiem, że Finiata ma takie coś dla firm. Ale nie wiem jakie są warunki i oprocentowanie.
Awatar użytkownika
myszka
Posty: 6
Rejestracja: 16 sty 2020, 13:51

Re: Finansowanie firmy, gdzie najlepiej po ofertę?

Post autor: myszka »

Na stronie finiaty jest dostępny kalkulator i możliwość skorzystania z rozmowy na czacie. Ale jeśli chodzi o koszty to mogę Ci podpowiedzieć, że są dwa. Jedna to opłata abonamentowa za możliwość skorzystania z limitu i to 0,33% od kwoty przyznanej czyli np. 10 tysięcy. A druga to 2,9% od kwoty wypłaconej. Ale ważne jest też to ile czasu prowadzisz firmę, bo to ważne.
Awatar użytkownika
elka898
Posty: 108
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:34

Re: Finansowanie firmy, gdzie najlepiej po ofertę?

Post autor: elka898 »

Zastanawiam się nad skorzystaniem z faktoringu. Wydaje mi się, że może to pomóc mojej firmie. Czy ktoś z was już korzystał z tej usługi? Ma może jakieś sugestie lub uwagi? Jestem bardzo ciekaw. Ostatnio dużo czytałem na ten tam tutaj i wszystko wygląda pięknie, a jak jest praktyce? Widziałam coś takiego w ofercie https://pragmago.pl/
ODPOWIEDZ