elektrum.com.pl opinie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Abdon85
Posty: 28
Rejestracja: 04 mar 2019, 10:40

elektrum.com.pl opinie

Post autor: Abdon85 »

Hej, polecacie brokera energetycznego Elektrum? Warto skorzystać z ich usługi? Podoba mi się oferta, współpracują z większością zakładów energetycznych i mają dobrą cenę.
Awatar użytkownika
Dalbor_90
Posty: 5
Rejestracja: 04 gru 2019, 22:41

Re: elektrum.com.pl opinie

Post autor: Dalbor_90 »

Ja od siebie mogę ci polecić elektrum.com.pl, bo mi i mojej firmie faktycznie pomogli znaleźć najlepszą ofertę. Wybór tutaj zależy od ciebie, ale ja uważam, że warto, bo znajdują ci naprawdę najtańszą opcję na rynku.
Awatar użytkownika
Baltazar_90
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2019, 6:47

Re: elektrum.com.pl opinie

Post autor: Baltazar_90 »

Jeśli chcesz obniżyć rachunki za prąd, to usługa brokera elektrycznego będzie dobrym pomysłem. Mam z Elektrum dobre doświadczenia przy współpracy. Płacę mniej, a o to mi chodziło. Cel osiągnięty ;)
Awatar użytkownika
darwit-62
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2020, 15:31

Re: elektrum.com.pl opinie

Post autor: darwit-62 »

Kiedy sam zacząłem szukać najlepszej oferty u dostawców energii, szybko doszedłem do wniosku, że nic z tego :) Wolałem zgłosić się do Elektrum i oszczędzić sobie nerwów. Przebrnięcie przez te wszystkie oferty samemu to męka.
Awatar użytkownika
Anatol
Posty: 6
Rejestracja: 12 lis 2019, 2:57

Re: elektrum.com.pl opinie

Post autor: Anatol »

To jest naprawdę ogromne ułatwienie. Tak jak Darwit próbowałem zająć się tym sam, ale kiedy szuka się oferty dla firmy, sprawa nie jest taka prosta. Polecam skontaktować się z Elektrum, znają się na rzeczy.
Awatar użytkownika
Adnan94
Posty: 7
Rejestracja: 10 gru 2019, 6:26

Re: elektrum.com.pl opinie

Post autor: Adnan94 »

Ja akurat miałem do czynienia z elektrum.com.pl, kiedy przygotowywałem się do montażu instalacji fotowoltaicznej. Bardzo mi pomogli, serdecznie polecam. Oferują też doradztwo w kwestii dofinansowania "Mój prąd", więc jak dla mnie super.
Awatar użytkownika
zenon1992
Posty: 3
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:42

Re: elektrum.com.pl opinie

Post autor: zenon1992 »

Natknąłem się na pozytywne opinie o elektrum.com.pl, szukając informacji, jak obniżyć rachunki za prąd w firmie - skorzystałem i naprawdę polecam!
Awatar użytkownika
matylda83
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2019, 4:49

Re: elektrum.com.pl opinie

Post autor: matylda83 »

My też z mężem trochę wystraszyliśmy się czekających na podwyżek cen i skorzystaliśmy z usług brokera energetycznego i naprawdę jeśli ktoś się zastanawia, to niech czym prędzej też się do nich zgłosi!

crm system co to jest
Awatar użytkownika
Filipina_75
Posty: 5
Rejestracja: 15 mar 2020, 17:05

Re: elektrum.com.pl opinie

Post autor: Filipina_75 »

W mojej formie co prawda niedawno temu skorzystaliśmy z usług elektrum.com.pl, żeby w dobie kryzysu obniżyć koszty i wygląda na to, że był to strzał w 10!

www.zielona tłocznia.pl
Awatar użytkownika
Ignacy
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2020, 14:15

Re: elektrum.com.pl opinie

Post autor: Ignacy »

Broker energetyczny pomógł mi znacząco obniżyć koszty, a w przypadku mojej firmy są to duże różnice - firma produkcyjna.
Awatar użytkownika
natan1972
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2020, 3:44

Re: elektrum.com.pl opinie

Post autor: natan1972 »

Ja się nieco wzbraniałem przed skorzystaniem z usługi brokera energetycznego i dopiero współpracownik mnie namówił na firmę elektrum.com.pl i rachunki za prąd faktycznie poszły w dół!
Awatar użytkownika
Barbara
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2020, 12:20

Re: elektrum.com.pl opinie

Post autor: Barbara »

Nam broker energetyczny dużo doradził, co możemy zmienić w firmie, żeby rachunki były niższe. Do tego zmiana taryfy i efekt znakomity!
Awatar użytkownika
Adnan94
Posty: 7
Rejestracja: 10 gru 2019, 6:26

Re: elektrum.com.pl opinie

Post autor: Adnan94 »

Za wygodę, wiedzę i oszczędzenie czasu jestem w stanie zapłacić każde pieniądze. Elektrum oferuje wygodne usługi, dzieli się wiedzą na temat ofert dostawców energii i tym samym pomaga oszczędzić masę czasu i nerwów na szukanie tego na własną rękę. Jak dla mnie 3x TAK.
Awatar użytkownika
Diana1971
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2020, 0:43

Re: elektrum.com.pl opinie

Post autor: Diana1971 »

Zgadza się! Pewnie, że można samemu znaleźć najlepszą ofertę, ale zmarnuje się na to czas, a jak wiadomo czas to pieniądz ;) elektrum.com.pl zrobi robotę za was i to w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
gaweł-82
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:42

Re: elektrum.com.pl opinie

Post autor: gaweł-82 »

Współpracowałem z elektrum.com.pl na etapie budowy domu, chciałem zdecydować się na panele fotowoltaiczne. O fotowoltaice wiedzą wszystko. Pomogą, doradzą - profesjonalnie i rzeczowo.
Awatar użytkownika
Czesław-71
Posty: 10
Rejestracja: 18 sie 2019, 13:15

Re: elektrum.com.pl opinie

Post autor: Czesław-71 »

Skorzystałem z oferty elektrum.com.pl i serdecznie polecam. Konkretne doradztwo, bez owijania w bawełnę.
Awatar użytkownika
Dargosława_69
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2020, 18:27

Re: elektrum.com.pl opinie

Post autor: Dargosława_69 »

Chciałam zmienić dostawcę prądu, znalazłam w sieci elektrum.com.pl i jestem bardzo zadowolona z usługi. Polecam niezdecydowanym.
Awatar użytkownika
Ildefons-65
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2019, 14:15

Re: elektrum.com.pl opinie

Post autor: Ildefons-65 »

W czasie pandemii chcieliśmy maksymalnie obciąć koszty w firmie, więc zdecydowaliśmy się skorzystać z usługi brokera energetycznego. To była najlepsza decyzja, rachunki poszły w dół, a kondycja finansowa firmy ma się coraz lepiej.
ODPOWIEDZ