Elektroniczny obieg dokumentów

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Walkowa »

Witam serdecznie,
czy korzystacie w Waszych firmach z elektronicznego obiegu dokumentów? Czytałam ostatnio o takim właśnie rozwiązaniu na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow i wydało mi się ono bardzo atrakcyjne. A Wy co o nim sądzicie?
Awatar użytkownika
kruger
Posty: 231
Rejestracja: 07 maja 2020, 12:23

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: kruger »

Staram się unowocześnić swoją firmę ale wiele dokumentów musi pozostać nadal w tradycyjnej papierowej formie. Znalazłem więc firmę https://www.niszczenie-dokumentow.info/, która zajmuje się ich przechowywaniem. Jeżeli mieszkacie w Warszawie to polecam wam się z nimi skontaktować.
Awatar użytkownika
koral
Posty: 346
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:36

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: koral »

,,,
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: dekorator »

Jest to na pewno bardzo fajne rozwiązanie i ja również je u siebie w firmie zacząłem stosować. Natomiast jestem zdania, że dość ważną kwestią jest także archiwizowanie dokumentów. Jak czytałem na stronie https://www.connecto.pl/archiwizacja-do ... biorstwie/ to są już również specjalne i dedykowane systemy do tych prac.
Lileńka

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Lileńka »

Ja akurat wybrałam ten system http://edokumenty.eu/system-obiegu-dokumentow/ który pozwala mi na automatyczne skanowanie i indeksowanie dokumentów, a powiązane ze sobą i posegregowane w odpowiednie sprawy, ułatwiają mi kontrolę nad terminowością zaplanowanych działań i ich prawidłową kategoryzację.
Awatar użytkownika
mali9021
Posty: 142
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:55

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: mali9021 »

No właśnie - pochwalcie się, czy ktoś z Was miał okazję w firmie korzystać z elektronicznego obiegu dokumentów? Ja właśnie czytam o tym http://bilgoraj.com.pl/3-narzedzia-ktor ... 790,n.html ponieważ za jakiś czas będę miała z tego szkolenie, abym wiedziała, w jaki sposób to wszystko działa.
Wirużka

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Wirużka »

Tak to prawda, że elektroniczny system obiegu dokumentów jest dobrym rozwiązaniem oraz znacząco ułatwia nam całą pracę. Ja muszę przyznać, że także od całkiem niedawna my posiadamy ten system z firmy https://www.connecto.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow/ i jak widzę, to wielu pracowników już się na niego przestawiło.
ODPOWIEDZ