Dźwigi

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
jogurtowa
Posty: 26
Rejestracja: 29 cze 2019, 21:20

Dźwigi

Post autor: jogurtowa »

Ostatnio miał miejsce pewien wypadek. Otóż pijany kierowca ciężarówki wjechał na teren naszej firmy wraz z ogrodzeniem, generując mnóstwo strat związanych z uszkodzeniem różnych maszyn, pojazdów (w tym prywatnych aut pracowników), jak i infrastruktury takiej jak latarnie. Był już rzeczoznawca, zrobił całą dokumentację i część rzeczy będzie nadawała się tylko do złomowania. Potrzebne więc będą usługi dźwigowe. Jakie są teraz stawki za godzinę pracy jednego dźwigu? Oczywiście nas to nie będzie dotyczyło, bo za wszystko płaci firma ubezpieczeniowa, jednakże zastanawiają mnie wszelkie koszta, które będzie musiał ten kierowca ponieść, w ramach regresu ubezpieczeniowego.
Awatar użytkownika
kruger
Posty: 231
Rejestracja: 07 maja 2020, 12:23

Re: Dźwigi

Post autor: kruger »

Jeżeli rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się świadczeniem usług dźwigowych to polecam wam skontaktować się z https://trastal.pl/ Jest to sprawdzona firma, na której można w pełni polegać. Działają bardzo szybko i maja całkiem niezłe ceny.
Awatar użytkownika
frea
Posty: 195
Rejestracja: 12 kwie 2020, 17:50

Re: Dźwigi

Post autor: frea »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się dostarczaniem urządzeń dźwigowych. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://elwiko.pl/ Sam korzystam ze sprzętu od nich zakupionego i mogę powiedzieć że świetnie się on spisuje.

niesforny dzieciak
Awatar użytkownika
koral
Posty: 346
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:36

Re: Dźwigi

Post autor: koral »

Na pewno ta firma https://podnosnik-koszowy.etserwis.pl oferuje różnorodne podnośniki koszowe dopasowane do konkretnych potrzeb. Jest tam bowiem wiele praktycznych i funkcjonalnych propozycji. Macie też od razu podany cennik. Zawsze należy wybierać sprawdzone oferty i przede wszystkim stawiać na sprawdzone rozwiązania, aby praca na wysokościach była bezpieczna.
Awatar użytkownika
lidia
Posty: 109
Rejestracja: 06 sie 2020, 18:34

Re: Dźwigi

Post autor: lidia »

My podnośniki wynajmujemy od firmy 4 Lifts w Zielonej Górze https://4lifts.pl/wynajem/. Oni zajmują się i sprzedażą tych urządzeń, i własnie ich wypożyczaniem. Mają fajnie skonstruowaną ofertę, z której opłaca się skorzystać. Ich ceny są najlepsze na rynku, sprzęt jest całkowicie sprawny, działa super, no i same terminy najmu są elastyczne, dzięki czemu można je dopasować do swoich potrzeb. To rzetelna firma, polecam.
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Dźwigi

Post autor: alutka90 »

Witam,co sądzicie o wspolpracach firm? Ja mam niewielka firmę budowlaną i zalezy mi na nawiązaniu wspołpracy z firmą,która ma w swojej ofercie podnosniki koszowe https://podnosnik-koszowy.etserwis.pl/ Chętnie poznam wasze opinie i porady.
Awatar użytkownika
ewro
Posty: 55
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:38

Re: Dźwigi

Post autor: ewro »

lidia pisze: ↑14 sie 2020, 8:56 My podnośniki wynajmujemy od firmy 4 Lifts w Zielonej Górze https://4lifts.pl/wynajem/. Oni zajmują się i sprzedażą tych urządzeń, i własnie ich wypożyczaniem. Mają fajnie skonstruowaną ofertę, z której opłaca się skorzystać. Ich ceny są najlepsze na rynku, sprzęt jest całkowicie sprawny, działa super, no i same terminy najmu są elastyczne, dzięki czemu można je dopasować do swoich potrzeb. To rzetelna firma, polecam.
My korzystamy z podnośników wypożyczanych zawsze z tej samej firmy - ANMIX RENT z Białej Podlaskiej http://anmix.pl/podnosniki-koszowe/ i nigdy się na niej nie zawiedliśmy. Oni mają w pełni kompleksową ofertę. Ich sprzęt - podnośniki koszowe, nożycowe, itp. są zawsze w idealnym stanie, sprawne i działające tak jak powinny. Ceny mają korzystne, terminy najmu są elastyczne, bez problemu można przedłużyć najem. Polecam gorąco.
Koleś

Re: Dźwigi

Post autor: Koleś »

Zakup sprzętu może się okazać dość sporym wydatkiem. Nie zawsze jest on konieczny. Obecnie większość firm stawia na wynajem podnośników terenowych. My jesteśmy jedną z nich. Wynajmujemy podnośniki Snorkel.
Z firmą współpracujemy już dobrych kilka lat. Wszystkie warunki wynajmu znajdziecie na stronie internetowej.http://www.instant.com.pl/pl/categories ... em-bocznym
tómbrant

Re: Dźwigi

Post autor: tómbrant »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się świadczeniem usług dźwigowych. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.dzwigi-rybacki.com.pl/ Jest to świetna i niedroga firma z Olsztyna z usług, której sam już kilkukrotnie korzystałem. Im można w pełni zaufać.
kot

Re: Dźwigi

Post autor: kot »

Można zaopiniować najróżniejszego rodzaju dźwigi, niemniej jednak nam potrzebne są windy osobowe. Mamy jedną towarową i na razie tamtędy nasza eskadra pracowników niepełnosprawnych dojeżdża na miejsce, ale mi się to ogólnie wydaje niewłaściwym. Powinni, tak jak i my, mieć swoje miejsce i łatwiejsze możliwości dotarcia do stanowiska. Tylko, ile może kosztować taki https://szkoleniarzeszow.pl/jak-wybrac- ... downictwie dźwig osobowy?
ODPOWIEDZ