Drewniane podłogi

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2021, 0:38

Drewniane podłogi

Post autor: Daria »

Hejka. Nie wiem jak wam, ale mi zawsze podobały się podłogi drewniane w domach czy nawet mieszkaniach. Zależało mi też na tym, żeby podłoga była jak najbardziej żywotna i szybko się nie niszczyła, bo w innym przypadku czekałaby mnie renowacja. Macie jakieś sprawdzone sposoby na to, aby dbać o taką właśnie podłogę i przedłużyć jej wytrzymałość?
Reśka

Re: Drewniane podłogi

Post autor: Reśka »

Drewniane podłogi wyglądają pięknie, jednak nie są tanie i też wymagają trochę więcej uwagi. Odnośnie wyboru mebli, czy wyposażenia drewnianego to na pewno warto tutaj sprawdzić wskazówki przygotowane przez https://beds.pl/nadeskach u których dowiecie się więcej na co zwrócić uwagę i jednocześnie czego unikać podczas aranżacji swojego wnętrza :)
AleksandraŻ

Re: Drewniane podłogi

Post autor: AleksandraŻ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy Starf http://www.starf-renowacje.pl/kontakt , która oferuje profesjonalne działania z zakresu renowacji podłóg. Ja taką podłogę poddałam renowacji i odnowiłam stary 50 letni parkiet w jodełkę. Parkiet wygląda jak nowy ale tak samo pracuję jak kiedyś :) wiecie ten charakterystyczny "skrzyp" ponadczasowy.
ArekŻ345

Re: Drewniane podłogi

Post autor: ArekŻ345 »

Ja od lat jestem zakochana w parkietach i kiedy budowałam swój dom nie było innej opcji niż wybór parkietu. Z pomocą przyszła mi firmą ZUH SILESIA https://www.parkiety.org/kontakt.html, która oferuję sprzedaż parkietów i montaż. Teraz mam piękny parkiet stylizowany na postarzany i wygląda to fantastycznie.
Słuchoii

Re: Drewniane podłogi

Post autor: Słuchoii »

Kompleksowo listwy, podłogi, najważniejsze produkty po prostu do wszechstronnej dekoracji wnętrz znajdziecie na stronie https://prestige-decor.pl/, podłogi naprawdę bardzo dobrej jakości, różnorodne, pozwalające na to, aby stworzyć aranżację, która będzie dla nas idealna. Warto się wybrać i zobaczyć kolekcje
łódka333

Re: Drewniane podłogi

Post autor: łódka333 »

Nawet schody doszły drewniane! A zrealizowanie tego pomysłu okazało się możliwe po zawiązaniu współpracy z https://marux.eu/oferta/schody-z-drewna . Schody prezentują się znakomicie i nadały walorów estetycznych do wnętrza. Zalecam skupić się na tym aspekcie!
ODPOWIEDZ