Domofon czy wideodomofon?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Olaf
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2021, 12:05

Domofon czy wideodomofon?

Post autor: Olaf »

Za jakiś czas musimy podjąć decyzję, na który ze sprzętów postawić w naszym domu. Czy lepszą opcją będzie klasyczny domofon, czy może jednak wideodomofon? Korzystacie u siebie z takich urządzeń? Dajcie znać jak się sprawdza i czy jesteście zadowoleni ze swojej decyzji?
ŻanetaŻ

Re: Domofon czy wideodomofon?

Post autor: ŻanetaŻ »

Posiadam duży budynek w, której wynajmuję pomieszczenia dla firm i ostatnio główny domofon zespół się i musiałam na szybko organizować firm, która specjalizuje się w montażu domofonów w takich budynkach. Mój znajomy polecił mi firmę https://www.impulspw.com.pl/oferta/domofony Impulspw. Firma szybko przyjechała, rozmontowała starą instalację i zamontowała nowy i każde biuro miało nowy domofon i niebyło żadnego problemu. My potrzebowaliśmy domofonu ale z tego co wiem firma montuję również wideodomofony.
ODPOWIEDZ