Dom seniora

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 290
Rejestracja: 19 mar 2019, 19:24

Dom seniora

Post autor: Sammy »

Hej, znacie moze jakies porzadne domy seniora w okolicach Inowroclawia? Glownie zastanawiam sie nad tym miejscem w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu ze wzgledu na pogarszajacy sie stan zdrowia mojego dziadka - nie mam mozliwosci opiekowania sie nim przez całą dobę a wyczytałam że oferują opiekę dzienną jak i caloodobową. No i widze ze budynek jest bardzo dobrze wyposazony jak i dostosowany dla osob starszych i schorowanych. Co myslicie?
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Dom seniora

Post autor: Kaja »

Jak dla mnie dom seniora to pewna ostateczność.
Cześćglenda

ScholarOn

Post autor: Cześćglenda »

Find instant solutions for thousands of college homework questions like: <given that the volume change on mixing ... e relation only on ScholarOn, the best academic assistance available online.
Cześćglenda

ScholarOn

Post autor: Cześćglenda »

Find instant solutions for thousands of college homework questions like: given that the volume change on mixing of a solution obeys the relation only on ScholarOn, the best academic assistance available online.
Kamilęk9241

Re: Dom seniora

Post autor: Kamilęk9241 »

Słyszałem, że takie domy seniora są bardzo oblegane.
Tadeuszęk2011

Re: Dom seniora

Post autor: Tadeuszęk2011 »

Zgadza się. Czasami trzeba zapisywać się tam z kilkuletnim wyprzedzeniem.
SławekBroni

Re: Dom seniora

Post autor: SławekBroni »

Ja już słyszałem o różnych domach seniora i uważam, że trzeba dobrze trafić, żeby znalazł się takim, gdzie rzeczywiście oferowana jest pomoc z prawdziwego zdarzenia :)

___
https://swiecie.naszemiasto.pl/summer-hot-disco-2020-w-swieciu-jednak-sie-odbedzie-gdzie/ar/c1-7799484
Kazimierzęk0241

Re: Dom seniora

Post autor: Kazimierzęk0241 »

Podobno do takiego domu seniora bardzo ciężko jest się dostać.
ODPOWIEDZ