Dobre AGD

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 279
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Dobre AGD

Post autor: karin33 »

Od dłuższego czasu szukam dobrego AGD do mebli do zabudowy do kuchni, bo mój obecny sprzęt jest już stary. Wszystko, co jest w sklepach nie pasuje mi, dlatego poszukałam trochę w internecie i znalazłam http://studioagd.pl/. Mają AGD najlepszych producentów. Słyszeliście coś o nich? Korzystaliście z ich usług?
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 290
Rejestracja: 19 mar 2019, 19:24

Re: Dobre AGD

Post autor: Sammy »

Z takich porządnych sprzętów AGD do kuchni zdecydowanie polecam maszynkę do mięsa od Adler https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/cr_4810 Jest wykonana z wysokiej jakości materiałów - sitka i noże są ze stali nierdzewnej a to przekłada się na wieloletnią gwarancję jakości. W takim urządzeniu przygotujemy ulubione posiłki z mięsem jak i farsz do np. pierogów ruskich. Takie urządzenie stanie na wysokości każdego zadania w kuchni
ODPOWIEDZ