Dobra pożyczka

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
LadyD
Posty: 267
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:51

Dobra pożyczka

Post autor: LadyD »

Wydaje mi się, ze większość jakiś pożyczkowych portali ma ukryte jakieś swoje kruczki, nie ma zawsze pewności że wszystko jest ok, dlatego zerknij sobie tutaj https://finanse.wp.pl/moja-opinia-o-ban ... 595426433a . Czytałam o tej platformie pożyczkowej, znacząco uławtia wzięcie kredytu.
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 66
Rejestracja: 17 sie 2019, 0:10

Re: Dobra pożyczka

Post autor: Lena »

Takich porównywarek jest bardzo dużo, ale dzięki, pewnie zajrzę gdybym potrzebowała kredytu.
Awatar użytkownika
nwkagnieszka
Posty: 20
Rejestracja: 14 sie 2019, 9:41

Re: Dobra pożyczka

Post autor: nwkagnieszka »

Zgadzam się, że większość portali pożyczkowych ma jakieś ukryte kruczki, ale też nie wydaje mi się, aby porównywarki czy rankingi kredytów i pożyczek były bardzo użyteczne. Zwłaszcza jeśli jesteśmy w kiepskiej sytuacji i podejrzewamy, że tych najkorzystniejszych i tak nie udałoby nam się dostać. Mądrzej jest zwrócić się do doświadczonego pośrednika kredytowego, dzięki któremu zaciągniemy pożyczkę na dobrych warunkach. Polecam https://splatapozyczek.pl/, zwłaszcza jeśli komuś zależy na czasie i skuteczności.
ODPOWIEDZ