decoupage

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
PatrycjaK
Posty: 22
Rejestracja: 18 sie 2019, 21:50

decoupage

Post autor: PatrycjaK »

Czec,

dopiero zaczynam sie tym interesowac. znacie jakies sklepy, gdzie kupie wszystkie potrzebne mi do tego rzeczy?
Awatar użytkownika
MonikaJ
Posty: 15
Rejestracja: 18 sie 2019, 23:58

Re: decoupage

Post autor: MonikaJ »

Hejka,

Zobacz na stronie pm-m.pl/307-wstazki-i-materialy-dekoracyjne-decoupage. Ja bardzo czesto robie tutaj zakupy i jestem bardzo zadowolona. Czesto wchodza nowe produkty, wiec za kazdym razem moge kupic cos innego dzieki temu!
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 66
Rejestracja: 17 sie 2019, 0:10

Re: decoupage

Post autor: Lena »

W sklepie dla rękodzielników Royal Stone jest dział z pasmanterią: https://royal-stone.pl/pasmanteria.html , myślę że tam znajdziesz wszystko czego szukasz:) Powiedz mi jeszcze, czy hand made to dla tylko Twoje hobby czy pomysł na biznes? Zauważyłam, że półprodukty, bynajmniej w sklepie który Ci poleciłam są tanie, a wyroby sprzedawane na stoiska kosztują sporo, więc może opłaca się potraktować swoją pasję też jako sposób na zarobek.
ODPOWIEDZ