Darmowy portal ogłoszeniowy

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Masło

Darmowy portal ogłoszeniowy

Post autor: Masło »

Dodatkową opcją reklamy może być umieszczenie ogłoszenia https://ogloszenialubelskie24.pl. To nowy portal, więc ogłoszenie będzie długo widoczne, bez promowania i wyróżniania za dodatkowe środki. Wystarczy przygotować treść i dopasować filtry :) To będzie dodatkowa forma reklamy!
Awatar użytkownika
pati
Posty: 153
Rejestracja: 04 lip 2019, 14:59

Re: Darmowy portal ogłoszeniowy

Post autor: pati »

Można znaleźć w internecie różne takie portale. Zależy kto czego szuka, ale przeważnie jest wiele różnych kategorii. Jest też możliwość dodania bezpłatnego ogłoszenia jak na Pokato. Widzi się potem zamieszczone ogłoszenia typu kotki do oddania i wiele innych. Sporo osób na takie portale zagląda.
mówię

Re: Darmowy portal ogłoszeniowy

Post autor: mówię »

Ogólnie to w sieci jest wiele miejsc, które można na przykład wykorzystać do pokazania się, albo do ogłaszania swoich różnych spraw. Myślę jednak, że warto także po prostu wzbogacać swoją wiedzę. A jeśli tak, to takie https://venus-and-mars.com/ strony www będą Wam konieczne. Dowiecie się dużo i może zaciekawicie czymś.
ODPOWIEDZ