Budowa domu a wakacje

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
borzywoj-85
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2022, 8:57

Budowa domu a wakacje

Post autor: borzywoj-85 »

Mam do Was może takie dość nietypowe pytanie - czy kiedy budowaliście swoje domy - to znaczy w trakcie samej budowy zdarzało się Wam jeździć na wakacje? Powiem Wam, że jesteśmy trochę zmęczeni i planujemy taki wyjazd. Wiadomo, że musimy oszczędzać, ale odpoczynek też się nam należy:) Jedziemy na narty, zamówiliśmy z Morowo https://www.morowo.com.pl ciepłą odzież

stojak chicco
Deysi

Re: Budowa domu a wakacje

Post autor: Deysi »

W sumie my sobie odpuszczamy wakacje. W tej cenie mamy takie https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt-8 projekty, a od czegoś trzeba zacząć. Ten domek wybraliśmy, bo na niecodzienny wygląd i jakiś taki urok. A jak Wam się podoba? Jesteśmy szczerze otwarci na sugestie.
dżej88

Re: Budowa domu a wakacje

Post autor: dżej88 »

Jak macie dobrych, sprawdzonych fachowców , to budowa może iść swoim tokiem. A odpoczynek każdemu się przyda.... A gdzie planujecie wyjechać? Mi znajoma poleciła w szklarska hotel spa Villa Romantica, ponoć jest to wyjątkowe miejsce. Czy ktoś z was tam był? Ja planuję na przyszły tydzień tam pojechać, jak będzie wolny termin.
ODPOWIEDZ