biuro tłumaczeń niemiecki

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 50
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:44

biuro tłumaczeń niemiecki

Post autor: deborah »

Jakie biuro tłumaczeń niemiecki polecacie? Zależy mi na rzetelenie i profesjonalnie wykonanej usłudze.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: biuro tłumaczeń niemiecki

Post autor: Walkowa »

Osobiście uważam, że dużo lepiej byłoby samemu nauczyć się języka i robić sobie takie tłumaczenia. Tym bardziej, że teraz wiele szkół językowych oferuje takie kursy w systemie on-line. Na przykład na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/rosyjski możecie zapoznać się z ofertą kursu języka rosyjskiego organizowanego przez Szkołę ProfiLingua. Polecam ;)
EmiliąW

Re: biuro tłumaczeń niemiecki

Post autor: EmiliąW »

A ja korzystam z kursów języka rosyjskiego a dokładniej w szkole językowej katiusza. Uczestniczę w kursie online przez skypa. Bardzo fajnie te zajęcia wyglądają. jestem zadowolona z lektorów również.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: biuro tłumaczeń niemiecki

Post autor: Kaja »

To jeden z popularniejszych języków, więc raczej nie powinno być problemów ze znalezieniem takiego biura tłumaczeń.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: biuro tłumaczeń niemiecki

Post autor: monka »

Jeśli zależałoby Ci również na tłumaczeniu ustnym, proponowałabym skontaktować się z https://www.translationstreet.pl/tlumaczenia-ustne/ - to biuro tłumaczeń na pewno będzie w stanie Ci pomóc.
Henryczęk0312

Re: biuro tłumaczeń niemiecki

Post autor: Henryczęk0312 »

Szczerze mówiąc to całkiem dużo takich biur tłumaczeń jest w Polsce. Akurat język niemiecki u nas w kraju jest dość popularny.
Moniś

Re: biuro tłumaczeń niemiecki

Post autor: Moniś »

Ja najczęściej korzystam z usług biura tłumaczeń online i wręcz jestem zdania, że takie rozwiązanie jest niezwykle fajne. Przy okazji również mogę każdemu polecić bardzo dobrą korektę tekstu https://turbotlumaczenia.pl/korekty/ gdzie praktycznie korektorzy odstępni są przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.
Żarki

Re: biuro tłumaczeń niemiecki

Post autor: Żarki »

To prawda jeśli zależy nam na wysokiej jakości tłumaczenia to musimy również wiedzieć na ofertę którego biura się zdecydować. Od siebie mogę każdemu polecić tłumaczenia przysięgłe języka niemieckiego od https://dogadamycie.pl/uslugi/tlumaczen ... niemiecki/ i ja wiem, że to jest doskonały wybór.
natkaa93

Re: biuro tłumaczeń niemiecki

Post autor: natkaa93 »

Nie znam się na biurach tłumaczeń, one dla mnie są czymś dziwnym i nie za bardzo mogę powiedzieć, że mam w tym względzie orientację. Sama jednak uczę się języka i mam nadzieję, że śmiało uda mi się coś w tym temacie rozwiązać. Stąd zerkam sobie na takie https://ties-of-grey.com/ portale. Od czegoś trzeba zacząć, prawda ? Jakoś to można rozwikłać?
ODPOWIEDZ