Biuro rachunkowe Wrocław

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Żelek

Biuro rachunkowe Wrocław

Post autor: Żelek »

Cześć. Biuro rachunkowe we Wrocławiu potrzebne od zaraz! Zakładam firmę i szukam sprawdzonych usług księgowych w moim mieście. Może jest tutaj ktoś, kto ma dobre doświadczenia i podzieli się nimi ze mną? Nie ukrywam, że jestem trochę zagubiony na sam początek prowadzenia działalności. Chciałbym dobrze rozpocząć ten kolejny rozdział w moim życiu - być własnym szefem. Myślę, że dobre biuro rachunkowe mi w tym pomoże.
luśka

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: luśka »

Jeśli szukacie sprawdzonego biura rachunkowego, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://techtax.pl . Macie tam namiar na sprawdzoną firmę, która oferuje kompleksowe rozwiązania. Nie tylko w ofercie mają usługi z zakresu księgowości, ale również dotyczące kadr i płac. Myślę, że z takiej oferty warto skorzystać, bo dzięki temu sporo zaoszczędzić i to nie tylko czasu.
czosnekwrgł

Re: Biuro rachunkowe Wrocław

Post autor: czosnekwrgł »

Oferta biura rachunkowego Heureza https://www.heureza.com.pl/ w zupełności sprostało moim wymaganiom. To właśnie oni odpowiadali za prowadzenie ksiąg , obsługi podatkowej czy rozliczenia ryczałtu z którym to na własną rekę byśmy sobie nie poradzaili. Ale problem już za nami, całe szczęście!
expiś9303

Re: Biuro rachunkowe Wrocław

Post autor: expiś9303 »

Uważam, że biuro rachunkowe to bardzo wygodne rozwiązanie. Sama polecam takie rozwiązanie jak biuro rachunkowe https://lidersc.pl/ . Najlepiej rozliczenia oddać w ręce profesjonalistów i o nic się nie martwić. Bo każdy błąd może nas sporo kosztować. Koniecznie wszystko sobie sprawdźcie.
małwa

Re: Biuro rachunkowe Wrocław

Post autor: małwa »

No właśnie ja to nie jestem z Wrocławia, a znad morza i waham się, do kogo mam się odezwać w tym temacie. Chodzi przede wszystkim o rozliczenie podatku zagranicznego i sprawdzenie rozliczenia z zeszłego roku. Na razie mam na oku to www.kaweccygroup.pl biuro rachunkowe będzin , ale nie wiem... Co wy na to powiecie? Warto do niego się zgłosić?
bożenna1

Re: Biuro rachunkowe Wrocław

Post autor: bożenna1 »

Zdecydowanie - dobra księgowa to podstawa sukcesu. Dlatego ja wybieram Biuro Rachunkowe Finanse i Rachunkowość w Krakowie: http://firkrakow.pl/ . Od lat korzystam i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Serdecznie polecam to rozwiązanie także Wam - będziecie zadowoleni.
Violuśka

Re: Biuro rachunkowe Wrocław

Post autor: Violuśka »

W dzisiejszych czasach nasze biuro rachunkowe wcale nie musi być tuż za rogiem.Większość programów do obsługi księgowej to programy sieciowe więc można je obsługiwać z dowolnego miejsca na świecie. Podejmując współpracę z biurem rachunkowym popatrzmy na to co dane biuro oferuje w ramach umowy. Nasze biuro ma min. specjalny program jpk - program dzięki któremu realizujemy swój obowiązek przesyłania plików jpk do urzędu skarbowego.
Błażej

Re: Biuro rachunkowe Wrocław

Post autor: Błażej »

Tak naprawdę przy prowadzeniu jakiejkolwiek formy działalności to wsparcie księgowości jest niezwykle istotne. Jeśli ktoś przymierza się do prowadzenia spółki za granicą to polecam podjęcie współpracy z Thompson&Stein gdyż wiem, że są oni profesjonalistami w tym zakresie.
justyś

Re: Biuro rachunkowe Wrocław

Post autor: justyś »

Według mnie bardzo dużym wsparciem dla biur rachunkowych jest https://oscbr.pl/ . Jest to świetny system, który służy do współpracy online z klientami, również jest to też duże zabezpieczenie przed błędami, więc warto na niego postawić. Jest również bardzo prosty w obsłudze
Zośka

Re: Biuro rachunkowe Wrocław

Post autor: Zośka »

Chcę wam polecić biuro rachunkowe księgopwość dla firm Poznań dla firm z Poznania to dobre rozwiązanie bo to biuro oferuje nie tylko prowadzenie księgowości ale też obsługę kadrowo płacową. Sprawdźcie na stronę bo tam znajdziecie wszytskie informacje
ODPOWIEDZ