Bielizna erotyczna

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Korneluś53

Bielizna erotyczna

Post autor: Korneluś53 »

Witam, piszę bo może jest na forum ktoś kto zna się na bodystocking i potrafi coś doradzić w takim temacie? Zastanawiam się czy warto kupić bodystocking ze sklepu https://loris.pl/224-bodystocking Doradzicie mi coś w tej kwestii? Znacie inny sklep, który oferuje spory wybór takiej bielizny?
Kryśka44

Re: Bielizna erotyczna

Post autor: Kryśka44 »

Szukam odpowiednich promocji na bieliznę damską, macie jakieś aktualne oferty? Byłam w kilku miejscach i dość ciężko z jakąś fajną ofertą. Będę wdzięczna za wszystkie polecenia oraz linki do przetestowanych miejscówek online (naturalnie z bogatą ofertą i w miarę szybką przesyłką). Mam jeden ulubiony sklep z bielizną https://ekskluzywna.pl ale szukam jeszcze innych.
ingaa

Re: Bielizna erotyczna

Post autor: ingaa »

Moim zdaniem wybór odpowiedniej bielizny to jest podstawa. Dużo osób zachwalało sobie https://orirose.pl/ i widzę, że faktycznie oferta jest świetna, tym bardziej, że zamówienia są też szybko realizowane
bączek3

Re: Bielizna erotyczna

Post autor: bączek3 »

Ostatnio przetestowałam bieliznę erotyczną z https://valetta.pl, i muszę przyznać, że byłam mile zaskoczona. Nie tylko jest atrakcyjna wizualnie, ale może również pomóc przy problemach z potencją. Polecam ją wszystkim moim koleżankom!
ODPOWIEDZ