badania diagnostyczne

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 50
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:44

badania diagnostyczne

Post autor: deborah »

Dzień dobry, w jakim centrum medycznym najlepiej wykonać badania diagnostyczne Kraków?
Awatar użytkownika
lanza
Posty: 139
Rejestracja: 18 gru 2019, 11:15

Re: badania diagnostyczne

Post autor: lanza »

Ja robiłam badania diagnostyczne w Warszawie w szpitalu medicover miałam tam nawet zrobioną sonovaginografię żeby potwierdzić albo wykluczyć endometriozę, to jest takie specjalne usg z kontrastem
Awatar użytkownika
koral
Posty: 346
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:36

Re: badania diagnostyczne

Post autor: koral »

Z tego co wiem, to tutaj https://testujemy.org jest namiar na laboratorium, które wykonuje testy na koronawirusa. Warto sprawdzić czy jesteśmy chorzy, jeśli mamy jakiekolwiek podejrzenia. Wiadomo, że Sanepid nie kieruje na badania każdego, ale wyłącznie osoby, które potencjalnie mogą być chore. Pomyślcie o tym.
Awatar użytkownika
Didi34
Posty: 106
Rejestracja: 10 cze 2019, 20:50

Re: badania diagnostyczne

Post autor: Didi34 »

Każde laboratorium, które wykonuje badania powinno być przede wszystkim dobrze zaopatrzone. Odpowiedni sprzęt laboratoryjne wysokiej klasy można znaleźć tutaj - https://danlab.pl/nasze-produkty/urzadz ... peraturowe Ważne, żeby dopasować sprzęt do charakterystyki wykonywanych badań, aby były wiarygodne i miarodajne.
Awatar użytkownika
yuba
Posty: 81
Rejestracja: 13 sty 2020, 14:46

Re: badania diagnostyczne

Post autor: yuba »

Teraz taki kłopot z tymi badaniami, dobrze że ja zdążyłam jeszcze zrobić cytologię przed pandemią, mam co prawda nie najlepszy wynik ale ginekolog kazał stosować papilocare i zgłosić się na badanie z pół roku
Awatar użytkownika
Bella33
Posty: 97
Rejestracja: 04 mar 2020, 13:54

Re: badania diagnostyczne

Post autor: Bella33 »

Jeśli chodzi o badania laboratoryjne to wykonuję je zawsze w mojej przychodni lekarza rodzinnego https://zpozjedrzejow.pl/. Doktor zawsze zleca odpowiednią diagnostykę i fajnie, że podstawowe testy mogę wykonać na miejscu. Dodatkowo można u nich także diagnozować się ginekologicznie, co jest dla mnie dużym udogodnieniem, bo to specjalista z usług, którego najczęściej korzystam. Kompleksowa i dobra opieka.
zosia9211

Re: badania diagnostyczne

Post autor: zosia9211 »

Najpopularniejszym badaniem jest chyba morfologia i to ona już wiele potrafi powiedzieć o stanie zdrowia pacjenta. Jak odczytywać wyniki badań? Przejdźcie sobie na stronę https://lekarzebezkolejki.pl//blog/mcv- ... iom/w-1327 i tam wszystkiego się dowiecie. Dzięki temu już przed wizytą u lekarza będziecie wiedzieli, czy Wasze przypuszczenia są prawdziwe.
Awatar użytkownika
ekin
Posty: 66
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:26

Re: badania diagnostyczne

Post autor: ekin »

Badania diagnostyczne są niezmiernie ważne. Dziewczyny pamiętajcie też, by badać się regularnie u ginekologa, ja przez cały czas chodzę do mojej, sprawdzonej ginekolożki, która prowadziła moja ciążę, czyli pani dr Anny Kluz-Kowal, która ma swój gabinet w Białymstoku https://gabinetginekologicznybialystok. ... enie-ciazy. Ona ma świetne podejście do pacjenta, badania wykonuje gruntownie, jest rzetelna i kompetentna, polecam.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: badania diagnostyczne

Post autor: Walkowa »

A czy mieliście kiedykolwiek robione badanie rezonansem magnetycznym? Może się ono okazać pomocne w diagnostyce wielu chorób. Jeśli więc męczą Was jakieś uporczywe objawy, to naprawdę warto się zapisać na taki rezonans magnetyczny radiomedica to jedno z miejsc w Warszawie, gdzie wykonują takie badania. Korzystają tam z najnowocześniejszego sprzętu, pozwalającego uzyskać bardzo dokładne obrazy. Polecam.
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: badania diagnostyczne

Post autor: alutka90 »

W MedicaPark zdajemy sobie sprawę z tego jak uciążliwe i niepokojące mogą być dolegliwości neurologiczne, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa ofertę obejmującą diagnostykę i leczenie chorób ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego.
Warto zajrzeć https://medicapark.pl/neurologia,76,pl
Pozdrawiam.
zośka22

Re: badania diagnostyczne

Post autor: zośka22 »

Dla nas kobiet niezmiernie ważne są regularne wizyty u ginekologa. Jeśli nie ma innych wskazań lekarskich to raz w roku powinno się udać do ginekologa, zrobić badania. Nawet tutaj macie kobietki taki kalendarz ginekologiczny https://antykoncepcjanamiare.pl/kalenda ... wykonywac/ , gdzie są opisane badania jakie powinny być wykonywane. Zdrowie to podstawa, wiadomo.
Awatar użytkownika
diademe
Posty: 380
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:40

Re: badania diagnostyczne

Post autor: diademe »

Szczerze mówiąc, sama niedawno szukałam ośrodka badań klinicznych z dużym doświadczeniem i znajoma powiedziała mi, że clinicalbs.com ma wiele ciekawych propozycji. Oferują badania z neurologii, dermatologii, onkologii i kardiologii więc chyba się z nimi skontaktuje w tej sprawie. Daj znać, co myślisz o tym miejscu.
Awatar użytkownika
Agi34
Posty: 76
Rejestracja: 18 gru 2018, 17:44

Re: badania diagnostyczne

Post autor: Agi34 »

Coraz częściej firmy wykorzystują profesjonalny sprzęt, a także konkretne laboratoria do tego, aby postawić na konkretne działania i pracę na najwyższym poziomie. Bardzo istotne jest w tym wypadku, aby przygotować się do tego jak najlepiej. Warto sprawdzić informacje na ten temat na stronie agilent polska https://www.uni-export.com.pl/technika- ... na-ds-40m/ którzy doskonale znają się na tym temacie.
ODPOWIEDZ