Apteka

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
klamka
Posty: 175
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:31

Apteka

Post autor: klamka »

Macie jakieś swoje ulubione apteki? Wolicie kupować lekarstwa w domu czy zamówić przez internet? Ja wolę o wiele bardziej tą drugą formę. Nie tak dawno byłam w aptece stacjonarnej i moje tabletki antykoncepcyjne kosztowały sporo więcej, niż tutaj : https://www.apteka-leki.pl/ zamówiłam od razu kilka opakowań.
Awatar użytkownika
Piotr Świątek
Posty: 21
Rejestracja: 19 lut 2020, 10:58

Re: Apteka

Post autor: Piotr Świątek »

powiedz mi czy w aptece, którą polecasz można oddawać przeterminowane leki. np Kurierem ?
Awatar użytkownika
Santi
Posty: 41
Rejestracja: 02 kwie 2019, 22:52

Re: Apteka

Post autor: Santi »

Póki co nie mam potrzeby wizyty w aptece, ale jestem wierna aptece DOZ, odkąd ich poznałam :) Mam całkiem niedaleko, a zawsze kupuję u nich wszystko, co potrzebuję. Zaczęłam kupować właśnie w tej aptece w zeszłym roku, bo jako pierwsi wprowadzili możliwość realizacji e-recepty.
Awatar użytkownika
rucinski
Posty: 47
Rejestracja: 13 sty 2020, 7:50

Re: Apteka

Post autor: rucinski »

Apteka tak naprawdę była zawsze moim pierwszym wyborem, jeśli musiałem zadbać o siebie, albo też potrzebowałem prezerwatyw czy nawet feromonów na intymnie spotkanie. Teraz jednak jest inaczej, nie mam czasu chodzić po aptekach, dlatego wybieram się do Eropteki https://eropteka.pl/serie-produktow/npa/ i tam kupuję wszystko, o czym tylko pomyślę ;d .
Oluś44

Re: Apteka

Post autor: Oluś44 »

Czy stosujecie jakieś tabletki chroniąc się przed osteoporozą? W Internecie znalazłam calperos. Jest to lek bez recepty, która pomaga pokryć dzienne zapotrzebowanie na wapń. Więcej informacji o tym leku można przeczytać na stronie https://calperos.pl/
Łucja

Re: Apteka

Post autor: Łucja »

Nie stosuję.
Ale co do apteki to nie wiem czy wiecie, w dozie mają promocje dla seniorów 60+. Codziennie od 8 do 12 można kupic leki o 20% taniej, więc całkiem spora obniżka. Warto wspomnieć o niej Waszym bliskim, nawet jeśli sami nie skorzystacie.
__________________________________________________________________________
bożena11

Re: Apteka

Post autor: bożena11 »

Tak typowo apteki to nie, ale mam leki ulubione po które zawsze sięgam gdy jest potrzeba. Jednym z takich preparatów, są probiotyki, dokładniej ten - https://mynarum.com/narimax-fast-metabiotyk-200mg u mnie się super sprawdza i naprawdę chroni moje jelita, a wiadomo na tym mi najbardziej zależy :)
jagódka2

Re: Apteka

Post autor: jagódka2 »

Jest dobra akcja dla seniorów - doz ma promocję 20% zniżki dla osób w wieku powyżej 60. roku życia. Obowiązuje w godzinach 8-12. Warto zachęcić do zakupów swoich najbliższych. Przecież emeryci wszędzie szukają oszczędności bo emerytury wysokie nie są niestety...
Ambroży

Re: Apteka

Post autor: Ambroży »

Gorąco polecam apteki i inne platformy wyszukiwania leków online. Dziś się to bardzo dobrze sprawdza, zwłaszcza, ze w około pandemia i w ogóle lipa. Jeżeli szukacie leków zajrzyjcie tutaj https://ktomalek.pl/leki-zwiotczajace-miesnie/k-1849/1 . Macie tutaj możliwość wyszukania dowolnego leku i zobaczenia, gdzie można dokonać jego zakupu.
ODPOWIEDZ