Akcja serwisowa BMW

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Klara27
Posty: 112
Rejestracja: 14 wrz 2019, 22:48

Akcja serwisowa BMW

Post autor: Klara27 »

Słyszeliście o akcji przywoławczej BMW? Jeśli nie, to warto przeczytać artykuł na ten temat https://motoryzacja.wnp.pl/europejska-a ... 1_0_0.html w którym podane są modele i roczniki objęte akcją. Wprawdzie marka wysyła pisemne zawiadomienia do właścicieli samochodów, ale zawsze warto mieć rękę na pulsie. Mój mąż już był na tym przeglądzie i na szczęście u nas wszystko było w jak najlepszym porządku. Poszło szybko i sprawnie.
Awatar użytkownika
Riy4hx3
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2020, 21:56

Re: Akcja serwisowa BMW

Post autor: Riy4hx3 »

dobrze wiedzieć.
-
Polstar
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 66
Rejestracja: 17 sie 2019, 0:10

Re: Akcja serwisowa BMW

Post autor: Lena »

Faktycznie jakieś zamieszanie się porobiło wokół marki.
Awatar użytkownika
Racjonalny
Posty: 15
Rejestracja: 18 wrz 2020, 12:18

Re: Akcja serwisowa BMW

Post autor: Racjonalny »

Szczerze mówiąc nie słyszałem o tym wcześniej, ale na pewno się tym zainteresuję. W przypadku serwisu mojego BMW, to zawsze sprawdza się poznański sklep Części do BMW. Ostatnim moim zakupem w tym miejscu był BMW Twinpower Turbo. Polecam to miejsce każdemu posiadaczowi pojazdu tej marki. To autoryzowany dealer BMW, który zapewnia swoim klientom oryginalne części.
ODPOWIEDZ