Akcesoria imprezowe

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
hayam
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2019, 13:43

Akcesoria imprezowe

Post autor: hayam »

Polecacie coś w tym zakresie? Znajomy mówił o sklep mellilu.com i podobno są najlepsi pod tym względem. Szeroki, oryginalny wybór robi swoje w tym temacie.
Im bardziej się cudowności pożąda, tym niezbędniejsze się staje rozszerzenie jej granic, i to za wszelką cenę.
Awatar użytkownika
Malva
Posty: 140
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:12

Re: Akcesoria imprezowe

Post autor: Malva »

Na imprezie fajnie jest cos porobic, poza zwyklym biesiadowaniem. Teraz wraca moda na planszowki - a wiecie, ze mozna nawet samemu takie stworzyc? Spojrzcie np tutaj: https://www.fabryka-kart.eu/kompletne-gry/ Nie sadzicie, ze taka wlasna gra planszowa moze zrobic furore na imprezie?
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Akcesoria imprezowe

Post autor: Walkowa »

Myślę, że na każdej imprezie obowiązkowo muszą znaleźć się kolorowe balony :) Tym bardziej, że obecnie na rynku dostępne są balony . różnych kształtach, rozmiarach, barwach itp. Na stronie ltl-elite.pl możecie sobie trochę na ten temat poczytać, polecam :)
Awatar użytkownika
Dasto
Posty: 23
Rejestracja: 23 mar 2019, 21:35

Re: Akcesoria imprezowe

Post autor: Dasto »

Podstawa to dobre miejsce na imprezę... Gdybyście szukali czegoś sprawdzonego i pewnego to mogę polecić Pałac w Małkowie https://malkow.pl/uroczystosci-imprezy-okolicznosciowe/ Piękne historyczne miejsce, gdzie można miło spędzić czas i dobrze się bawić...
Awatar użytkownika
Joleczka091
Posty: 102
Rejestracja: 13 gru 2018, 20:58

Re: Akcesoria imprezowe

Post autor: Joleczka091 »

Ze pewnością nie ma dobrej imprezy bez dekoracji oraz odpowiedniego oświetlenia - https://www.megascena.pl/zestawy-oswietleniowe/. Kolorowe oświetlenie, ledy wiszące czy lampy na pewno są niezbędne żeby zadbać o odpowiedni klimat każdej imprezy. Niezależnie czy to ma być dyskoteka czy koncert takie detale zawsze świadczą o tym, że ktoś poważnie podszedł do tematu i starał się urządzić fajną imprezę dopracowując nawet takie detale.
Awatar użytkownika
anton
Posty: 185
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:01

Re: Akcesoria imprezowe

Post autor: anton »

szukam takiego sklepu online, gdzie jest niedrogo
monik88

Re: Akcesoria imprezowe

Post autor: monik88 »

Zależy o jakie też kwestie chodzi i czy organizujecie daną okoliczność. Ale jak tak i potrzebujecie też konkretnej sceny, to możecie tutaj polegać między innymi na firmie Wamat, ponieważ w ofercie ma solidne kratownice estradowe. Takie, które zapewnią wam stabilną konstrukcję.
ODPOWIEDZ