Agent ubezpieczeniowy

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
ariana
Posty: 139
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:57

Agent ubezpieczeniowy

Post autor: ariana »

Zastanawiam się poważnie nad tym, aby zostać agentem ubezpieczeniowym. Widziałam na stronie https://www.topkontrakt.pl/ taką możliwość. Jak myślicie, czy na dłuższą metę jest to dochodowy biznes?
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Agent ubezpieczeniowy

Post autor: Kaja »

Jeżeli ten zawód szczerze cię interesuje to możesz spróbować.
Awatar użytkownika
meleczko
Posty: 139
Rejestracja: 22 maja 2020, 22:54

Re: Agent ubezpieczeniowy

Post autor: meleczko »

szukam dobrego z Wrocławia
hiczungł

Re: Agent ubezpieczeniowy

Post autor: hiczungł »

W swojej dziedzinie niezwykle pomocni okazali się https://agencja-fima.com/ubezpieczenia . Ten agent ubezpieczeniowy odpowiadał za ubezpieczenie mojego mieszkania i domu. Nigdy mało bezpieczeństwa, dbajmy o to! Najważniejsze to współpracować z fachowcami.
Awatar użytkownika
czarov
Posty: 230
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:40

Re: Agent ubezpieczeniowy

Post autor: czarov »

Praca w branży ubezpieczeniowej to ciężka praca. Im więcej usług ubezpieczeniowych świadczysz, tym większy jest Twój potencjał zarobkowy. Zarobki agenta ubezpieczeniowego są silnie związane z wielkością i obrotami ich agencji, a także z poziomem prowizji wynegocjowanych z ubezpieczycielami.
miłosz7

Re: Agent ubezpieczeniowy

Post autor: miłosz7 »

Jak już jesteśmy w temacie ubezpieczeń, to moim zdaniem, warto odpowiednio doinformować się na temat wybranego ubezpieczyciela. Moim zdaniem, najlepiej będzie, jak zajrzycie sobie na stronę https://superpolisa.pl/partner/hdi/ ponieważ tam możecie poznać wiele ciekawych informacji na ten temat.

stara szafka kuchenna
ODPOWIEDZ