Znaki drogowe dotyczące pieszych

Poruszamy tu tematy związane z organizacją idealnej przestrzeni do spania. Zbieramy informacje o dostępnych na rynku dodatkach - tekstyliach, obrazach, oświetleniu. Poruszamy ważny wątek kwiatów, które filtrują powietrze!
margiel
Posty: 104
Rejestracja: 17 gru 2018, 8:43

Znaki drogowe dotyczące pieszych

Post autor: margiel »

Szukam obecnie sklepu, w którym mogę zakupic znaki drogowe dotyczące pieszych.

Doradzicie gdzie można się zgłośić?
Awatar użytkownika
star
Posty: 98
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:41

Re: Znaki drogowe dotyczące pieszych

Post autor: star »

Aktualnie znaki drogowe dotyczące pieszych będziesz mógł zamówić w firmie Tioman. Firma specjalizuje się w produkcji znaków drogowych dopuszczonych w Polsce ( wszystkie znaki są zgodne z polskim kodeksem drogowym). Znaki mozna zamowić w wielu roznych wielkościach jak rowniez w róznych powłokach. Na stronie nie ma cennika, z uwagi na to, ze cena ustalana jest indywidualnie. Najlepiej będzie po prostu się z nimi skontaktować.

Wysyłka jest możliwa na cała Polskę.
laikkó

Re: Znaki drogowe dotyczące pieszych

Post autor: laikkó »

Najważniejsze to wiedzieć, skąd zamówić solidnego oznakowanie, nie tylko dla pieszych. Ja zdecydowałem się o zamówieniu bezposrednio od producenta, czyli https://www.znakbig.pl/ - to dopiero jakość!
Słońce

Re: Znaki drogowe dotyczące pieszych

Post autor: Słońce »

Wiecie co, najlepiej takie rzeczy zamawiać ze sprawdzonych miejsc. Ja od siebie mogę polecić, żebyście przyjrzeli się ofercie tego sklepu https://drogowe.com.pl/ Sądzę, że znajdziecie tam wszystko, czego będziecie potrzebować. Dajcie znać, czy coś wpadło wam w oko.
ginamó

Re: Znaki drogowe dotyczące pieszych

Post autor: ginamó »

Ze znakami drogowymi nie mamy kłopotu, ponieważ ich wykonanie zleciliśmy do sprawdzonych i zaufanych wykonawców. Za stworzenie tego projektu odpowiadają https://znakidrogowe.org/znaki-drogowe/ , którym zadanie te wyszło faktycznie sprawnie. Znaki musiały zagościć przed siedzibą naszej firmy, a prezentują się bardzo konkretnie. Nie ma juz bałaganu, chociażby na parkingu!
ODPOWIEDZ