Zabudowa z łóżkiem piętrowym

Poruszamy tu tematy związane z organizacją idealnej przestrzeni do spania. Zbieramy informacje o dostępnych na rynku dodatkach - tekstyliach, obrazach, oświetleniu. Poruszamy ważny wątek kwiatów, które filtrują powietrze!
Myśliciel

Zabudowa z łóżkiem piętrowym

Post autor: Myśliciel »

Witam.
Chciałbym zyskać trochę miejsca w sypialni i pomyślałem o pewnym projekcie,. który kiedyś wpadł mi w oko. Mianowicie łóżko piętrowe, a raczej "na wysokości" z regałami na książki pod spodem. Nie wiem czy jasno tłumaczę. Nogi łóżka to dość wysokie regały na książki, a łóżko znajduje się na wysokości, de facto umocowanie na regałach. I teraz clue: szukam kompetentnego stolarza, który zrobiłby wycenę takiego projektu i ewentualnie podjął się pracy nad takim meblem. Dziękuję.
---------------------------
Pulno - internal linking analysis
DarekĆ898

Re: Zabudowa z łóżkiem piętrowym

Post autor: DarekĆ898 »

Zamiast właśnie zapychać pomieszczenie jakimiś tam produktami, zabudowami itd, warto podstawić na normlane łóżko, za to na fajną dekorację ścian, która nada wnętrzom odpowiedniego charakteru. Ja polecam płytki klinkierowe, stylizowane. Można tu polecić ofertę King Klinker
nINOż

Re: Zabudowa z łóżkiem piętrowym

Post autor: nINOż »

Zgodzę się. Nie ma co zagracać wnętrza. Zamiast tego dekoracja. Akurat klinkier jest praktyczny, lekki w obróbce i normalny w układaniu. Kling Klinker jedna z najfajniejszych firm, która ma ciekawą ofertę, chyba nie ma możliwości, aby czegoś dla siebie nie wybrać
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 279
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Re: Zabudowa z łóżkiem piętrowym

Post autor: karin33 »

Dokładnie tak. Takie łóżka piętrowe to ogromna oszczędność miejsca. I wcale nie trzeba ich robić na zamówienie. Tutaj https://martimeble.pl/16-lozka-pietrowe-dla-dzieci masz duży wybór takich łóżek piętrowych. Można coś wybrać. A dodatkowe dekoracje jak np, poduszki czy narzuty jeszcze bardziej uatrakcyjnią wnętrze.
ODPOWIEDZ